E2180/2200 vs AMD X2 64 4400+

Athlona też da się podkręcić, 3GHz też jest w stanie zrobić.

I co z tego jak nie wszystkie sztuki mogą zrobić 3 GHz, większość robi 2.7-2.8 GHz i wydajniejszy jest E2xxx po o/c na 3GHz od Athlona X2 z zegarem 3.5GHz, możliwości o/c to nie wszystko, ważna jest też wydajność.

Ale widzisz sens wymiany?

Założe się że tylko w benchmarkach będzie różnica nigdzie więcej

ta płyta Gigabyte P31 też nie jest idealna musi mieć jednostronne lub dwustronne tylko pamięcie nie pamiętam już dokładnie inaczej płyta nie obsługuje, z tego co wiem to płyta ma problemy z zapamiętywaniem ustawień i co jakiś czas się resetują, a abit KN9 to idealne mobo na am2, jest sens zmiany?

Ale Scorpio , Ja się tylko ustosunkowuję do wypowiedzi rafala92 i destroya. W sumie to zgadzam się z nimi.

Czy ja gdzieś napisałem że jest sens ?? nie.

Jeśli już ma Athlona X2 to nie ma sensu wymieniać

W grach też jest różnica

rafal92 ,

Z dwustronnymi , zapamiętuje jak wszystko dobrze ustawisz

Ale nie ma sensu wymieniać jak już kupił.

No wiadomo że P DC jest lepszy od A X2, tylko że na początku kazał mu każdy zmieniać i powiedziałem że to nie ma sensu

No jest, jeśli faktycznie nie starcza wydajność Athlona, to wtedy faktycznie jest sens zmienić. Ale jeśli jest wystarczająca… Ja osobiście tą kasę władował w kartę grafiki…

No to zostanę póki co przy AMD :stuck_out_tongue:

A czy możecie mi jeszcze doradzić ?

Czy opłaca się qpić TE pamięci ? W testach jest napisane że bardzo dobrze kręcą się przy CL5 i dodatkowo są stosunkowe tanio w odróżnieniu od konkurentów.

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 15:20 został dopisany post przez ByczY

Dodam jeszcze że bardzo mi się podobają:D

Nie wygląd się liczy ale chłodzenie i możliwości. Ale tak, owszem, możesz je brać.

lepiej brać crucial ballistix z allegro… najlepiej 800mhz :wink:

ocz się nie opłacają :wink: