E398 czy W200i

Obecnie mam motorolę E398 z wgranym softem od E1. Czy opłaca mi się go zmieniać na sony ericsson w200i ?? W telefonie bardzo często odtwarzam muzę. Czekam na wasze opinie. Pzdr

nie opłaca się bo e398 jest chyba nawet lepszy

Oj chyba nie jest lepszy. Mój brat taki posiada i jakość dźwięku w tym telefonie jest wprost powalająca. Chyba nie miałeś do czynienia z telefonami serii Walkman.

nie dla wszystkich liczy się tylko jakość mp3, są też inne kategorie

A ty chyba nie widziałeś jak motorola e398 głośno i czysto gra. I jeszcze ma super podbicie basów.

Zostaw sobie motorolę e398 poniewaz ma:

  1. Dobrą jakość dźwięku

  2. Głośno gra

  3. Ma podbicie basów

  4. Bluetooth, które jest 100x jepsze niż irda

  5. Po wgraniu softa od E1 ma więcej kolorów od w200i (256 tys), ale o tym chyba wiesz skoro masz wgranego softa :stuck_out_tongue:

po wgraniu softa zwiększa się ilość kolorów? myślałem, że to zależy od wyświetlacza

Szczerze powiedziawszy nie miałem styczności z SE W200i, ale za to niedawno zamieniłem Motorolę E398 na SE K510i i mam mieszane uczucia co do tego. Może SE jest mniejszy, lżejszy i ma jakieś tam bajery, za to Motorola miała faktycznie dużo lepszy dźwięk odtwarzanych utworów, o niebo lepszy wyświetlacz, no i była wg mnie “twardsza” (chodzi mi tutaj o jakość obudowy odporność na ewentualne uderzenia). Za to posiada też swoje wady, jak np. psujące się gniazdo od ładowarki, które trzeba raz na jakiś czas przeczyścić szpilką;) Wybór należy do Ciebie, ale wg mnie jeśli nic Ci się z tym telefonem jeszcze nie dzieje (nie wiesza się, bateria w miarę trzyma itp.) to lepiej zostań przy tym co masz.

Motorola E1 to ten sam telefon co E398, różni się tylko softem. W motoroli E398 ilość kolorów została zablokowana przez soft, więc gdy wgramy softa od E1 mamy większą ilość kolorów.

Dokładnie.

Dodam że E398 ma bardzo dobrą jakość muzyki ale TYLKO na głośnikach. Na słuchawkach tragedia… Telefon ma za wolny procesor i nie odtwarza plików MP3 o jakości lepszej niż 192kbps, filmiki (w lepszej jakości) straszliwie się tną. Na dodatek bardzo słaba bateria. Wiem bo miałem, nawet sam zrobiłem specjalnego softa…

Jednak zostanę przy E398.

Po wgraniu odpowiedniego GainTable (sterownik dźwięku) na słuchawkach mamy dobry dźwięk.

Po wgraniu odpowiedniego patcha fon odtwarza nawet nuty z bitrate 320 bez scinki. Więc nie jestem pewien czy tak bardzo znasz się na tym fonie :frowning:

Temat można zamknąć. Dziękuję za pomoc.