E51...E65..N73..czy N80?

Ktory lepszy jest??

NOKIA N80 JEST NAJNOWASZA CZYLI CHYBA NAJLEPSZA :stuck_out_tongue:

@up

Nowsze nie zawsze jest najlepsze

@topic

Każdy ma swój gust. Sam wybierz.

Lol N80 nie jest najnowsza, N73 jest najnowszym telefonem z powyższych modeli, BTW bierz N73 dobre fotki, głośny, i inne bajery

Kolejny filozof :evil:

E51 jest najnowszym telefonem z tych wszystkich, poza tym dzała na S60 3rd z FP1.

Porównaj sobie i wybierz ;] www.telepolis.pl

oki oki…ale ktory lepszy… chodzi mi o niezawodnosci…braku zawieszek… szybszym…dosyc ladne fotki…

E51 E65 N73 N80…??

podobno najszybszy z nich to E51…glownie dla biznesmenow…:P:P

n80…duzy ekran …ladne fotki…

wiec ktory wybrac…zeby byl szybki…niezawodny …ale rowniez robil dosyc ladne fotki.

n80 nie polecam! problemowa rozdzielczość przez co mało jest na nią programów…

e65 to slider i ma wifi, e51 ma radio, wifi i nowszy symbian i najszybszy procek a n73 ma najlepszy aparat i jest najtańsza (400zł) oraz chodzą na niej bez problemu gry z n-gage 2.0

wiec zostaly e51 i n73

proponuję N80

lepiej nie proponuj…

Też zastanawiałem się który z tych telefonów wybrać (E51,N73). Moim zdaniem bardziej opłaca się kupić N73, ma lepszy odtwarzacz MP3 i aparat. Za E51 przemawia tylko Wi-Fi, które przy tak małym ekranie i tak nie pozwoli na komfortowe przeglądanie internetu.

W Nokii N73 możesz uruchomić internet przez bluetooth.

jeśli nie zależy ci na wifi to bierz n73… jeśli nie potrafisz żyć bez wifi w telefonie to bierz e51…

ale E51…ma lepszy procka…symbiana…i wiecej ramu…chodzi szybko bez zawieszek! !!

Pffff Co wy wiecie o telefonach…Po pierwsze N80 został wprowadzony na rynek w 2005 roku, więc jego symbian pozostawia wiele do życzenia, nie sugerujcie się aparatem 3 Mpx, który robi nieraz gorsze fotki niż np. w mojej noki 6120, która ma 2 Mpx, to że rozdzielczość ekranu jest dużo to nieznaczy że obraz będzie ostrzejszy niż w ekranach 240x320 to czy obraz będzie pokazywał nam więcej szczegółów to zależy przede wszystkim od odległości pomiędzy pikselami ( Np. porównajcie sobie SE 240x320 pikseli z Nokią która ma taką samą rozdzielczość ), i oczywiście nienajlepszy slider jest w N80. Nokia E65 jest dobrym biznesowym telefonem, ale ma stary symbian i w tym wypadku byłby nowszy z lepszym symbianem E51. Jak dla mnie najlepszym wyborem byłaby Nokia N73 ze względu na aparat, wyświetlacz i muzykę, ale tak jak wyżej Roznerski14 napisał, że jeżeli chcesz Wi-fi w telefonie to bierz E51, a jak nie jest co to potrzebne no to N73, ale pamiętajmy, że symbian jest tylko minimalnie szybszy w E51 niż w N73, ale jak będą robione aktualizacje w N73 no to będzie ok. Pozdro

to nie on to napisał tylko ja :stuck_out_tongue:

a do tematu to bierz n73…

też polecam nokie n73 mam od poniedziałku ten telefon i jest super

ja tez polecam n73

Ja kupiłem N73 i czekam na kuriera.

Opinie na temat tego telefonu świadczą, o nim jak najlepiej.

Wkrótce i ja będę mógł szczerze polecić go :slight_smile:

Dodatkowo w N73 możesz dograć oprogramowanie Music Edition, który dodaje parę funkcji do odtwarzania.

ME się nie opłaca wgrywać :stuck_out_tongue: daje tylko skórkę i inny odtwarzacz :stuck_out_tongue:

najlepiej wgrać jakiś program np. LCG Jukebox :wink:

Nie opłaca się kupować 200zł droższej n73 me w zwykłej n73 dźwięk nie jest taki tragiczny a nawet jest porównywalny.