[E51] Instalacja foxitReader pokazuje błąd certyfikatu

Próbuję zainstalować na telefonie foxit reader dla symbiana i podczas instalacji wywala mi komunikat o błędzie certyfikatu, czyli najzwyczajniej w świecie nie mogę zainstalować programu.

W ustawieniach instalacji mam ustawione by instalowało wszystko, nie tylko podpisane aplikacje. Przestawienie daty na 2010 rok nie pomogło.

Jakieś inne rozwiązania?

Złamanie telefonu.

Jak?

Nie trzeba łamać telefonu jeżeli nie chcesz. Jest kilka sposobów na prawidłową instalacje.

Pierwszy możesz załatwić sobie dwa pliczki key i cert pod swój IMEI aby móc podpisać aplikacje.

Drugi wchodzisz Tutaj niestety musisz się zarejestrować wcześniej nie trzeba było.Później możesz wybrać swoją aplikacje do podpisania , następnie otrzymasz e-mail z linkiem do podpisanej aplikacji.

Trzeci łamiesz system bardzo prostym sposobem lecz po Hard Resecie musisz łamać go od nowa. Jak chcesz złamać to pisz na pw.

Wpisałem dwa adresy mailowe przy rejestracji i przy każdym wywala mi komunikat, że mój email adres jest blacklisted.

No to odpada ta metoda , coś się najwyraźniej polityka tej strony zmieniła. :confused:

Więc łam telefon. Niesie to ze sobą dużo więcej korzyści.

Polecam metodę z XStevodore i HelloOX