E51 vs 6300i

Witam!

Prosze o opinie uzytkownikow na temat funkcjonalnosci oraz przedstawienia zalet i wad w/w telefonow.

dzieki z gory;]

Musisz powiedziec do czego potrzebujesz telefony

Nokia E51 posiada Symbiana wiec jej możliwości są bardzo wielkie. Możesz wgrać masę programów.Widomo co za tym idze bateria trzyma ok 3dni (w moim wypadku) lecz niektórzy piszą ze nawet 7dni wytrzymuje.

Jest stosunkowo małym telefonem, powiada wszystkie funkcje oprócz dobrego aparatu.

Pozdrawiam

Ja posiadam E51 i jestem bardzo zadowlony.

Dużo funkcji, u mnie trzyma też około 3 dni, ale WLAN i Bluetooth cały czas włączony :wink:

Generalnie, jestem bardzo zadowolony.

Według mnie e51 jest lepszym telefonem ,przed wszystkim ma ciekawy wygląd

e51 jest lepszy od 6300 jest ładny ma WIFI i ma symbiana na którego jest mnóstwo aplikacji

6300 i tez ma Wi-Fi :slight_smile:

Generalnie to zalezy mi wlasnie najbardziej na tej funkcji.

Jeśli chodzi Ci tylko o WI- FI to bierz 6300i.

Natomiast E51 - masz mnóstwo programów (Adobe, office - na ściągi :wink: hehe, 7ZIp) Także wybór należy do Ciebie :wink:

Co do obudowy - nie patrzę na to, bo i tak wiem, że zaraz będzie lekko porysowany lub wytarty, jest to normalna rzecz :wink:

Jeśli chodzi o stylistykę - to E51 o wiele lepiej wypada.

a o tej 6300 niedoczytałem i ale jeśli chodzi ci o WIFI to e51 ma lepsze WIFI więc bierz e51

E51 jest lepsza, symbian no i więcej przeglądarek niż na javę (SkyFire, Opera Mobile itd. a na javę mamy ledwo Opera Mini :P)

bateria też lepsza w E51

jeśli zależy ci na wifi to nie lepiej brać coś z dotykowym, większym ekranem z QWERTY? np. HTC TyTn albo coś w tym rodzaju?

Telefony z qwerty sa po prostu za duze :confused:

Ja potrzebuje maly sprzet, ktory nie zajmuje zbyt duzo miejsca w kieszeni :slight_smile:

Dzieki za opinie - wybieram E51 :lol:

Zobaczysz będziesz zadowolony.

Dokładnie !