[e61] Orange - Nie dostaję SMSów

Witam. Mam ostatnio problem z siecią Orange, a konkretnie od paru tygodni, z coraz większym nasileniem zdarza się, że nie dostaję wiadomości SMS. Od nikogo. Dopiero po wysłaniu do kogoś wiadomości przychodzą masowo wszystkie “zaległe”. Także po restarcie telefonu przychodzą wszystkie na raz. Oprócz tego, gdy ktoś próbuje do mnie zadzwonić w czasie kiedy nie otrzymuję SMSów to nie może, gdyż sieć mówi że jestem poza zasięgiem (choć zasięg mam). Telefon to Nokia e61, sieć to orange, na kartę.

Aplikacje (może któraś wpływa na to zjawisko, ale wątpię bo tylko od jakiegoś czasu to się dzieje, formatowałem telefon, poinstalowałem to co aktualnie wypisuję i miałem wcześniej ale problem nadal występuje):

Handy Taskman

Flash Lite

CorePlayer

X-Plore

emTube

Wormsy.

Firmware mam najnowszy.

Założyłem podobne na forach telefonicznych, ale dobreprogramy to dosyć liczne grono i liczę że znajdzie się ktoś kto miał problem i może znalazł rozwiązanie/dzwonił na obsługę (ostatecznie to zrobię) :slight_smile:

Zobacz na innym telefonie czy też jest tak samo. Jak będzie tak samo to idź do jakiegoś salonu Orange i zgłoś to im. A jak na innym telefonie będzie dobrze, to twoja Nokia jest popsuta.