[E63] Prawdopodobnie DEAD, phone start-up failed

Witam. Moja E63 miała strasznie stare FW 200 to ściągnąłem NSU i zaktualizowałem do 500, wszystko się udało, normalnie działał, to wkładam kartę pamięci i biorę restore backup. Idzie sobie powoli paseczek dochodzi do końca i pokazuje się komunikat: Phone will be restarted

i przycisk OK. No to klikam OK, telefon się wyłącza, włącza się z powrotem, już dosyć dziwnie. Ekran główny to tło z motywu, nic nie widać. Wchodzę w menu, żadnych aplikacji. Pomyślałem ze wyłączę i włączę i będzie OK, zrobiłem tak, a potem już tylko komunikat ,Phone start-up failed. Contact retailer" i nic nie da się zrobić. Błagam, niech ktoś pomoże, bardzo mi zależy.

najpewniej stare ustawienia maja konflikt z nowym systemem

wyłącz telefon i wciśnij jednocześnie klawisze

3 + * + zieloną słuchawkę + włącznik i przytrzymaj chwile aż zacznie się resetować

nastąpi reset telefonu i po tym nie wgrywaj backupu bo znowu może nie wstać :stuck_out_tongue:

W nokiach popelnia sie blad-robiac update uwala sie wiekszosc modeli tej marki. Najlepiej wgrac od nowa nowszy soft i juz :slight_smile:

Zrobiłem tak jak napisał zord i już działa, ale mam kolejny problem ale to już gdzie indziej.