E65 czy K850i a może coś innego

ciekawi mnie który z tych dwóch fonów mam sobie kupić znam ich specyfikacje i w ogóle ale nie wiem który jest lepszy, bo nokia E65 nie ma tego co SE k850i i na odwrót. Jest jeszcze opcja taka żebym sobie kupił coś innego ale najbardziej podobają mi sie te 2 fony

W sumie jeszcze za k850i poleciłbym nokie n73

Zastanów się, do czego bardziej potrzebujesz telefon. SE jest moim zdaniem bardziej do rozrywki i multimediów, a Nokia E65 to telefon biznesowy, choć ma Symbiana, więc można do niego wgrywać różne aplikacje.

mi telefon jest dla rozrywki i taki z różnymi bajerami

foince , jeśli do rozrywki to polecam nokie N73 lub tego SE k850i (super wybór) :slight_smile:

Polecił bym ci Nokię N73

-Duży wyświetlacz , Symbian a co za tym idzie to mnóstwo dostępnych aplikacji w tym np. Odtwarzacz divx/Xivd z napisami. Spróbuj pod javą uruchomić coś podobnego :slight_smile:

ja bym ci polecił se k810i :wink:

Lasero , se też nie ma małego wyświetlacza, a na dodatek ma aparat 5 mpix, a n73 ma przestraszałem 3mpix!

Symbian dla kogoś plus, dla innego minus… Ja go uważam za minus… na symbianie telefon będzie sie co chwile wieszać, i przynajmniej raz dziennie sam sie wyłączy…

Nie ma sensu oglądać na telefonie filmów Divix czy Xivd, jeżeli fon ma kartę 2 GB no to załadujesz 2 filmy po 700 mb i już nie masz wolnej pamięci… często filmy oglądane na komórce się klatkują bo za wysokie jest bit rate…

najlepiej sobie film 700 mb przekonwertować do mp4 z odpowiednimi parematrami i problem z głowy.

film będzie zajmować max. 300 mb, oraz jakość dzwięku i obrazu będzie taka sama jak Divix.

Co prawda pod javą nie ma programów które by otworzyły filmy w divx/Xivd, ale są inne odtwarzacze video z możliwością oglądania filmów z napisami :stuck_out_tongue_winking_eye:

W dniu 13.06.2008 , o godzinie 7:46 został dopisany post przez k-9

oj chodziło mi o Se K850i

Sorry za pomyłkę