[E65] widcomm - połaczenie bluetooth bezprzewodowy net w tel


(Kruszonxp) #1

witam mam zainstsalowane sterowniki widcomm zrobiłem połaczenie według tego poradnika http://www.wojtaliban.cba...s/poradnik.html lecz mam problem w telefonie pokazuje mi to po tescie połaczenia taki wpis 123456ERROR=-1 78 ERROR= -1

a w telefonie jak właczam jakies cos kozystajace z internety pokazuja mi sie punkty dostepu ale tam nigdzie nie ma połaczenia z kompem co zrobic ?


(Bigkoras) #2

Zainstaluj BlueSolei 5.0.5 ****************+ Nokia PC Suite (najnowsza wersja!). Z tym zestawem nie ma żadnych problemów.


(Kruszonxp) #3

A Bedzie sie dało wykonac “darmowy net” chodzi mi tutaj o net na komurce przez bluetooth bo wiem że sie da. A może zna ktoś łatwiejsze sposoby na coś takiego ?


(Bigkoras) #4

Tak, będzie działało tylko twój bluetooth do kompa musi być w standardzie 2.0 + EDR (lub nowszy).

PS. Gra nie warta świeczki. Lepiej kup router z wifi.


(Kruszonxp) #5

znaczy mam router od internetu radiowego ale on chyba nie działa probowałem juz jakos zeby moj telefon go znalazł ale nic z tego. Niewiem czy to o taki router chodzi ? http://www.allegro.pl/item314111740_pla … ss_kr.html to ten mam

Ale moj nie ma antenki bo firma od netu nie zamontowała. Zreszta probowałem tak jak mówiłem moj tel tego rutera nie widzi :frowning:


(Bigkoras) #6

Bo musisz go odpowiednio skonfigurować (router)


(Kruszonxp) #7

No własnie od kilku miesiecy sie z nim mecze bo nie moge w ustawienia wejść (routera) wiec chyba lipa z routera a jakies inne rozwiazanie np niewiem hhmmm coś co by sie wpinało do USB od kompa i słurzyło jako antena internetowa WIFI istnieje cos takiego ?