[E72]: Dlaczego quake 3 się wyłącza?

Witam

Po instalacji quake 3 arena, na telefonie nokia e72, quake 3 normalnie się włącza, ale po wyświetleniu menu głównego wyłącza się gra. Przecież ta gra powinna bez problemu na tym telefonie chodzić :evil: . Czy jest to wina, że telefon jest z orange?

Może być, że to wina Orangowskiego softu, który cośtam blokuje. Są czasem takie g****, które albo zabierają pamięć, albo tak rąbią soft, że połowa rzeczy na nim nie chpdzi. Jak masz taką możliwość, spróbuj na niebrandowanym fonie, albo zainstaluj inny sofcik.

Jest w internecie taki kod, że się wpisuje jak jest wyłączony telefon i robi on kompletny reset. Czy usunie mi brandowy soft orange ?

Raczej nie. Radziłbym Ci (jeśli nie jest to problem, oczywiście) iść do Serwisu Orżnij, lub innego komisu i powiedzieć, że nie chcesz brandowanego softu. Mojemu koledze z E70 zainstalowali bez problemu. P.S - Jesteś z Lubelskiego?

Po co do serwisu? Można to za darmo wykonać, są sposoby w internecie. Oczywiście ta operacja jest całkowicie bezpieczna dla telefonu.

To przez czystą ciekawość zapytam: jak?