E8400 na Foxconn p35a-s uruchomi się odrazu?

Jak dostaniesz płyte to sprawdz bio jak by co to wgraj P36 - najlepszy jaki do tej pory wyszedł, rowzniez P37 jest dobry.

Jeśli chodzi o bios P34 to ma jeszcze bład ktory powoduje nie wstanie kompa po odłaczeniu zasilania.

a do wersji p35a-s i procka E8400 który BIOS jest najlepszy? napisać do znak żeby mi P36 wgrali czy jakiś inny?

pisze jaki najlepiej przecież :stuck_out_tongue:

Nie wazne jaki Ci wgraja, wazne zeby poszedl ci ten procek. Pozniej to juz sam sobie wgrasz bios taki jaki bedziesz potrzebował, to zajmuje zaledwie 2 min i po problemie.

Błażej pisze p34, Hormon P36 więc już nie wiem jaki najlepszy

najlepszy P36 i koniec :stuck_out_tongue:

No ale w końcu to Błażej ma tą płytę i E8400 więc chyba dobrze radzi :wink:

To nie ma różnicy

OC i tak będzie to samo

Z tego co pamiętam to w P34 nie ma loga foxa przy włączaniu kompa, a w P36 jest

na początku to ja tylko chce złożyć całość żeby ruszyła, a potem bede kombinował jak podkręcać…

mysle ze do piątku włącznie płyta będzie juz u mnie więc szykuje sie weekend z PCtem

W kazdym biosie jest logo Foxa tylko trzeba je właczyc w biosie, w biosie P34 tak jak pisałem wcześniej jest problem ze wstaniem płyty po odłaczeniu zasilania i chyba jeszcze wyświetla komunikat o tym ze przekroczyles bezpieczną wartośc 200 MHz dla procka - ale to tylko po podkreceniu kompa.

Podłączę się pod temat… Doszła właśnie do mnie płyta Foxconn P35A-S i na naklejce na zaślepce w miejscu procesora jest napisane, że obsługuje technologię 45nm… Tzn że już obsługuje czy obsłuży E8400 po wgraniu optymalnego BIOSa P36? Pytam, bo teraz nie wiem czy brać E8200 czy E8400 :?

Nawet bez ruszania biosa obsłuży te procki

Jeśli jest taka naklejka to znaczy, że ma wgrany odpowiedni bios. :slight_smile:

A co to za różnica, E8200 czy E8400. Oby dwa są w 45nm. Więc jeżeli E8400 nie będzie obsługiwany to E8200 też…

:smiley: w sumie tak :smiley: dzięki za rozwianie wątpliwości :slight_smile: