EA Store, skąd niektórzy mają tyle bonów 50zł? za darmo?

Witam!

dlaczego mnóstwo osób ma za darmo duże ilości bonów do EA Store?

W jaki sposób można uzyskać za darmo taki bon? Wiem że jest on za rejestracje gry… np. Shifta w EA, ale… niektórzy mają po 60 bonów i sprzedają je po 10zł, to wątpie aby 60 gier zarejestrowali, tym bardziej że mówią iż mają za darmo, ale nie chcą powiedzieć skąd. A za powiedzenie chcą 200zł.

Pytam bo za taki bon 50zł, (które sprzedają po 10zł), można ściągnąć fajne gierki z EA Store.

Prosze o odpowiedź tych co są w temacie.

to to jest tak samo jak na przykład, ktoś sprzedaje jakieś artefakty czy konta premium do gry internetowej (np: Metin 2 ) za 1/3 ceny. Oni po prostu, za to że biorą np 60 tych bonów maja duża zniżkę od ea a ea tylko na tym zyskuje! Czyli to jest tak że za to że biorą większa ilość niż przeciętni otrzymują zniżkę :wink: i opłaca im się sprzedawać na allegro.pl :slight_smile: a żeby uzyskać taki bon, to jest parę możliwości, rejestracją gier ea. Jak kupisz jakąś grę dostajesz bon :wink: albo kupujesz na allu bon za 10 zł :wink:

PS, jak chcesz dam Ci konta Ea store, można pobrać Crysis’a FIFA 7 i 8 NHL 08 dodatki to BF2, prostreet’a, Carbona, oddam za 25 zł lub zamienię na Konto Steam, Kontakt pod GG: 7402723 :smiley:

Pracowałem w EA :wink:

juz pisze na GG do Ciebie :), natomiast ten fragment mi się podoba

przecież EA NIE sprzedaje bonów, to raz

a dwa wczoraj dzwoniłem do EA Store i się upewniałem.

To skąd można dostać bony? Ja kupowałem w EASTORE cyfrowe wersje kilku gier i nie dostałem żadnego bonu!

Kiedyś sam miałem tych kodów około 60. Dostawało się je bardzo prosto, wystarczyło zaznaczyć że kupiło się/posiada się grę NFS Shift. A kod przychodził na e-mail. Posiadania gry nie trzeba było potwierdzać.

A obecnie jest jakaś możliwość zdobycia takich bonów?