Earpods do androida?

Witam,

czy ktoś z kolegów jest mi w stanie powiedzieć czy słuchawki od apple tzn Apple earpods (te przewodowe ze złączem Lightning) będą działać poprawnie na androidzie z telefonem motorola moto g 6 plus?

Pozdrawiam

Jak mają działać skoro są ze złączem lightning?
Jest to własnościowe rozwiązanie Apple i tylko z urządzeniami od Apple będzie działać.
Co innego Earpodsy na jack’u 3,5 mm. Te działają bez zarzutu, choć ich funkcjonalność na Androidzie jest ograniczona.

Z tego co wiem to na jacku sa gorsze od złącza lightning, czy opłaca się ładować w earpods z mini jackiem, są dobre pod względem jakości muzyki?Jakie są ograniczenia?

Czy te z jackiem będą w pełni działać na androidzie i czy są w miarę dobre ? https://www.morele.net/sluchawki-sony-sth32-white-1308-5118-1671266/

Nie są gorsze. Uzywam Earpodsów od kilu lat, najpierw na iPhone, teraz na Androidzie i szczerze mówiąc nie zmieniłbym na inne :slight_smile:
Wg mnie jak najbardziej warto je kupić.
Generalnie ograniczenia na Androidzie są takie, że funkcjonalność pilota ogranicza się do włączania i zatrzymywania utworu. Poza tym działają identycznie jak na sprzęcie Apple.

Ale ogólnie można je też podpiąć pod kompa z Windowsem itd.?
Słyszałem ze sa przejsciowki z lightning na jack?

Słuchawki można podłączyć do wszystkiego co ma jacka, o ile również one go posiadają.
Są przejściówki z lightning na jack, ale nie ma z jacka na lightning, więc słuchawek z wbudowanym złączem lightning do niczego innego jak sprzęt Apple nie podłączysz.

Ale te od sony nie sa chyba najgorsze?
Najbardziej boli mnie to ze w earpods nie można podgłaśniać i ściszać, lubię muzykę i chciałbym trafić jakieś dobre.

No właśnie @xXSebastianXx potrzebuje przelotki z z Lightning na Jacka, żeby podłączyć słuchawy pod jacka. @matx_ Coś ci się pomyliło chyba.

Przecież earpods’y są w 2 wersjach. Jedna z jack’iem druga z lightning. I tak jak mówiłem słuchawek ze złączem lighning do niczego innego niż sprzęty Apple nie podłączy…

1 polubienie