Earth Special Forces 1.2.3+ECX RC2 Jak się zamienić w SSJ4?

A więc jak w temacie. Posiadam ESF 1.2.3, ECX RC2. Wiem że można się zamienić w SSJ4 tylko nie wiem, czemu ja nie mogę, Mam powyżej 10 mln PL na Normalu, Wzywam księżyc za pomocą smoczych kul, patrze się na księżyc i naciskam “z”. Nie zamieniam się w SSJ4, tylko w SSJ. Wie ktoś czemu? :?

Złączono Posta : 27.07.2007 (Pią) 20:44

pytanie nr 1: czy masz big pack i jak tak to, w której wersji ?

Pytanie nr 2: Jeżeli masz big pack powyżej 8.0 to oprócz powyżej 10 mln Ki i księżyca musisz mieć poniżej 10 hp życia :stuck_out_tongue: tak samo jak w dragon ball gt, goku był ranny kiedy się zamieniał. Więc czy robisz tak ?

Jeżeli masz big pack poniżej 8.0 to musisz mieć 13 mln Ki na normalu i nie musisz wzywać księżyca i nie musisz być ranny.

Nie mam wogóle bigpacków żadnych SAMO ECX RC2.

to nie zamienisz się w ssj4 niestety. Musisz pobrać big packi od wersji 4.9 zaczynając (już w 4.9 jest dostępna zamiana w ssj4).

Mogę tylko 4.9, albo 5.0?

spróbuj

OK Działa thx.

gdzie znalazłeś big packi? Bo ja próbowałem znaleźć jakąś strone nową bo ta, z której pobierałem wysiadła w niewyjaśnonych okolicznościach, ale nic nie znalazłem.

Chodzi ci o http://www.esf.livenet.pl ? Jesli tak to ona juz dziala :wink:

Wiem bo ma limity transferu… minie pół miesiąca i już nie działa.

Nie długo zmieniamy server, wiec juz tak nie bedzie…

A gdyby uzytkownicy wykupiali konta “VIP” to juz od dawna nie bylo by takich problemow :confused:

Wszystko działa dobrze tylko ze jak gram z botami to ja dostaje ja nie trace hp i to mnie wkurza wie ktos dlaczego? Jak wiecie napiszcie na gg:10347296 z góry dzięki. :smiley:

sciagnij najnowsze bigpacki bo są lesze animacje :wink: rok temu gralem ostro w tą gierke :slight_smile: teraz to dla mnie nuda

Siemka mam pytanko jak sie nazywa ten plik co mozna dodawac sobie ki ???

Tu macie [PL] Instalacja esf 1.2.3+ECX Rc2+Big Pack 8.4+ECXPowerlevelChanger[Dodaje ki]

http://www.youtube.com/watch?v=hn7wkdHJOwk