Easus partition master w win 8

Witam mam problem z ww programem w windows 8. Chciałem zmienić wielkosc partycji ponieważ miałem jedną o wielkości 680gb a pragnąłem ją podzielic i na systemowej zostawić około 180 gb a z reszty utworzyc nowa partycje. Z tym programem działam już nie od dziś ale takiego przypadku nie miałem. Zaakceptowałem zmiany po czym nastąpił restart laptopa i… no właśnie ciemny ekran w koncu po dlugim okresie oczekiwania restart i niepsodzianka w postaci jednej partycji o wielkosci 180gb a reszty miesjca brak a w programie jest widoczne jako jedna partycja c o wielkosci 680 gb nie wiem juz co zrobic . Pomóżcie prosze

pk508 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

ten program nie współpracuje z win 8. też nim zwaliłem 8 i pomogło tylko recovery, jeśli nie masz ważnych danych na dysku to odtwórz system i podziel na partycje wbudowanym w windows narzędziem do zarządzania dyskami, wtedy będzie git

Hej,

A nie próbowałeś naprawić zaistniałej sytuacji programem GParted? Jak w nim widoczne są nie do końca poprawne partycje?

Pozdrawiam,

Dimatheus