EasyCleaner - duplikaty plików,co zrobić ze znalezionymi

Witam.

Program znajduje mi bardzo dużo duplikatów ale nie wiem czy je usunąć wszystkie czy jakoś wybierać?Na co zwrócić uwagę???Jest trzech użytkowników , domowników. Kiedy tworzą się te duplikaty ? Jest ich b. dużo :shock: ?

Nikt tu wróżką nie jest.

Proszę podać konkretne przykłady

Easy Cleaner jest bardzo przyjaznym programem, ale jednak w tym konkretnym przypadku w podpowiedziach znajduje się wpis “Używaj z rozsądkiem - nie polecane dla początkujących”.

W opcjach, w sekcji Duplikaty plików jest możliwość zaznaczenia kryteriów usuwania duplikatów - ale warunek powyższy…jeżeli już się zdecydujesz - ustaw oczywiście w opcjach Kosz - tu jeszcze masz możność cofnąć - pamiętaj, że w przypadku usuwania duplikatów kopie bezpieczeństwa nie są tworzone.

Osobiście na początek doradzałbym CCleaner 1.38.485…ale to tylko sugestia. :slight_smile:

Pozdrawiam

f31d3725c927cd80m.jpg

Np: kawałek tego co mi znalazł program…przepraszam ale nigdy nie robiłam zrzutów i nie bardzo umiem :oops:

Może teraz będzie lepiej widać.I jak mi radzicie, które usunąć z tym Canonem, wszyskie?

31619d939b6d2134m.jpg

Jesteś na najlepszej drodze do zrobienia sobie ziaziu.

Jeżeli chcesz, żeby program działał prawidłowo to zostaw te pliki w świętym spokoju.