EasyCleaner vs. jv16 PowerTools

(Stoow) #1

Mam zainstalowanego EasyCleanera, jednak ostatnio słyszałem bardzo dobre opinie o jv16. I dlatego pytam: czy jv16 efektywniej czysci rejestr? Bo tylko do tego ewentualnie bym go używał.

(Krzysieknd2) #2

Nie wiem czy efektywniej ale możesz zawsze wyprobować :slight_smile:

U mnie jest troszkę więcej :smiley:

(boczi) #3

Przetestuj i oceń. Moja rada :slight_smile:

Jak masz Easy… to możesz przy nim zostać, większej różnicy IMO nie odczujesz. Ale nie ma to jak samemu zobaczyć.

(Patricko) #4

JV 16 Pt jest bardziej funkcjonalny i wykrywa duzo wiecej “syfku” w rejestrze. Jako podstawa to tylko ten program.

East Cleaner rowniez posiadam jako uzupelnienie do Jv 16.

Easy Cleaner wykrywa rowniez sporo “syfku” w rejestrze jednak polecam JV.

Zostaw sobie oba programy i saknuj regularnie a wszystko bedzie dobrze.

Co do tego ktory lepszy to zdecydownie:

:arrow: JV 16 Power Tools

(Stoow) #5

I Tak chyba zrobię :slight_smile: Dzieki Wam za rady, a dal Patricko plusik bo juz nie mam bolu głowy :wink:

(pioszczep) #6

A jak wym porównaniu wygląda program RegCleaner?

(Mancunian) #7

Ja mam zainstalowane obydwa programy i jestem z nich bardzo zadowolony. Wydaje mi się, iż lepszy jest jv16, ale lepiej mieć i ten, i ten.

(Paweł) #8

Moim zdaniem EasyCleaner jest gorszy od jv16 PowerTools ponieważ EasyCleaner usówa czasami rejestry których nie powinno się usówać a jv16 PowerTools jest profesionalny lepszy i bezpieczny :slight_smile:

(R Oman) #9

easy Cleaner jest rozbudowanym narzędziem do czyszczenia nie tylko rejestru.

Co do rejestru polecam RegCleanr nigdy mnie nie zawiódł.

Zaznaczam że EasyCleanera też mam

(Yogi Fazzi) #10

osobiście polecam bardziej jv16 Power Tools, program sprawdzony i niezawodny, od momentu kiedy zacząłem go używać (a minęły już ponad trzy lata) nie zawiódł mnie. Używałem i używam dodatkowo inne programy do czyszczenia rejestru i wg mnie ten jest najlepszy (dla porównania CCleaner, RegSupreme Pro, RegCleaner, Registry Healer i System Mechanic Professional)

pozdrawiam

(Piotrek26 75) #11

Ja też polecam jv16 Power Tools. A to jeszcze inne programy których używam do czyszczenia rejestru: CCleaner, RegCleaner, Registry Mechanic, RegSupreme Pro.