EasyRecoveryr Pro - odzyskanie skasowanych plików z kosza :)

A mianowicie, wiem, że było mnóstwo tematów o tym, ale jakoś nie uzyskałem odp.

Jak za pomocą EasyRecoveryr Pro. odzyskać skasowane dane z kosza. Dane były wrzucone do kosza dziś i dziś skasowane, komputer od tamtej pory nie był wyłączany. Bo mam w/w program, ale kompletnie mi nie wychodzi, biorę niby Odzyskiwanie Danych - > DeletedRecovery (Find and recover deleted files), potem skanuję każdy dysk z osobna i filtruję po nazwie skasowanego dokumentu i go nie… Na żadnym z dysków go nie znajduje. Dodam, że skasowane był kasowane z dysku E do kosza, a następnie czyszczony kosz…

Z góry dziękuję za każdą pomoc!

Kiedyś tym programem odzyskałem 250 GB danych po przypadkowym formacie dysku (nie pytajcie jak to się stało, ale sformatowałem dysk 250 GB wypełniony po brzegi :slight_smile: ). Jeśli DeletedRecovery nie pomaga to możesz spróbować RawRecovery w zależności od wielkości partycji będzie to trwało od “bardzo długo” do “wieczności” i może się uda. Jeśli nic nie da rady to polecam Stellar Phoenix Recovery.

O ile sformatowane pliki odzyskałem co do jednego, to kiedyś też przypadkiem usunąłem pliki i pomimo totalnej troski o nie nadpisanie plików nie udało mi się ich odzyskać :confused:

Powodzenia.

w tym linku znajduje się sporo softu za free typu recovery polecam PhotoRec-a

oraz tutek

proszę nie sugerować się nazwą ponieważ ten program potrafi odzyskać pliki

TOKIWA DataRecovery 2.4.6

http://www.programosy.pl/program,tokiwa … overy.html