Ebooki

Jak ktoś udostępnia książki to to jest legalne?

zalezy jakie ebooki

Jest sobie na przykład forum i ludzie tam wrzucają linki do na przykład książek z Helionu, czasopism, i innych

Nielegalne :slight_smile:

hehehihi :mrgreen: :mrgreen:

Tu nie ma nad czym rżeć tylko zapłakać :roll: :roll: :roll:

Nad tym że ksiazki takie drogie i ludzie łamią prawo żeby móc je poczytać, bo inaczej nie byłoby ich stać.

no racja :|, ale - jak napisał kolega areh - książki są drogie i ludzi nie stać żeby je poczytać

Łudzisz się ża jak książka kosztowała by symboliczne 10 zł nie było by piractwa na rynku księgarskim ??

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 23:33

Czy jak cię nie stać na auto, kradniesz je z parkingu ??

Od czego masz biblioteki ??

Kiedy ostatni raz byłeś w bibliotece (nie po lekturę do szkoły) żeby sprawdzić czy nie ma interesującej Cię pozycji ??

bez jaj. Czasopisma nie kosztują więcej niż 10zł. a i tak są skanowane i umieszczane w necie.

W środę tydzień temu. Jestem stałym bywalcem bibliotek i księgarń. Ebooki ściągam tylko te, które są legalnie umieszczone i które można ściągnąć bez łamania prawa.

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 23:44

Chyba nie wiesz co mówisz. Popatrz na ceny CHIPa, Linux+, LinuxMagazine… długo można wymieniać.

Nie zadałem pytania Tobie tylko założycielowi wątku 8)

hmmm no dobra. Zapomniałem dodać jednego wyrazu do mojej wypowiedzi aby wszystko grało :slight_smile:

wczoraj. Fakt faktem jak na ciągle niskie płace w naszym pięknym państwie nie mam kasy żeby wydać ją na książkę.

Jednak biblioteki a w tych wbrew powszechnie krążacej opini można znaleźć nowe tytuły (czase, trzeba tylko trochę poczekać). Ale obok nowych dumnie piętrzących się tomów stoją starsze i ciągle wciągające książki - uważam że dobra książka nigdy nie “umiera”…

Małe nieporozumienie.

z jakiś miesiąc temu, no i niektóre interesujące mnie pozycje są

Po co wydawać pieniadze jak można sciagnac z darmo?

po co kupić samochód jak możńa UKRAŚĆ z parkingu? Bo ściąganie książek z neta to jest kradzież… Tak samo gry, filmy, programy itd

No i oto właśnie jest cudowna fraza, którą kierować się warto, gdyż przecież jest łatwo, tanio i bez żadnych problemów…

Tylko ciekawe, co byś zrobił, gdybyś napisał książkę, którą wszyscy uważaliby za absolutny hit, każdy by ją miał i się nią zachwycał, a Twoje konto świeciłoby pustkami, nie miałbyś wynagrodzenia za swoją ciężką pracę, bo każdy wyszedł z założenia, że

Żenada… Ludzie, zacznijcie może od ułożenia jakieś hierarchii wartości, co w życiu jest ważne. Jestem pewien, że większość wysoko umieściłaby uczciwość.

To gdzie ona jest?