Ecape from Butcher bay - końcówka

Co trzeba robić w tym pomieszczeniu w którym po 2 minutach Riddick się dusi?

Pomieszczenie jest duże i białe z napisami żywiołów na ścianie a bohater nosi jaiś dziwny skafander.

To jest po tym jak pokonuję jakiegoś robota na którego trzeba zrzucać te kanistry a potem wchodze do statku na platformie.

Naprawde nie mam pomysłu co należy zrobić aby uciec.

Musisz wejsc do tej kapsuly ktora tam jest :wink:

Juz teraz niepamietam tak dokladnie ale pod konec czasu ktory jest ci przeznaczony (chyba ok. 45s ) wyjezdza taka kapsula do ktorej musisz wejsc.

Schemat tego poziomu wygląda tak: budzę się po prawej stoi gostek który pada i zabiera go taka duża maszyna - kapsuła odjeżdza, przyjeżdża inna a po tym ja umieram. I tak w kółko, zwariować można.

Przyjeżdża jakaś kapsuła z jakimś gościem (Napoleon się nazywa), ale w jaki sosób mam do niej wejść?

Potrzebuję w tym momencie dokładnego opisu.

no a probowales przycisnac ‘‘E’’ ? (ja tak mialem u mnie ustawiony klawisz akcji;) )

Ale jestem pewny na bank ,ze trzeba wejsc do tej kapsuly … i wydaje mi sie ,ze to za ktoryms razem da sie tam wejsc … .

miałeś rację co do tego klawisza akcji bo u mnie coś z kalwiaturą okazało się nie tak (przy okazji ją trochę skonfigurowalem) no ale teraz kolejny problem - co robić dalej w tym pomieszczeniu w którym mam tylko pałkę? Są tam cztery piramidy z tych trumien.