Echo w czasie rzeczywistym - problem

Witam!

Od wczoraj mam nową kartę dźwiękową… jest to creativwe fatality champion series…

I od tego czasu gdy mówię coś do mikrofonu, słyszę to samo… Coś w stylu echo, ale w czasie rzeczywistym… Gdy klikam myszką słyszę w słuchawkach to kliknięcie… Jakby się to cały czas nagrywało…

Próbowałem różnych metod, aby to zwalczyć, lecz się nie udaje… Wcześniej nie mialem tego problemu…

Jakieś propozycje?

Pozdrawiam :slight_smile:

Podłączyłeś prawidłowo nową kartę dźwiękową ?

Podłączenie nowej karty dźwiękowej. Wyłączenie zintegrowanej karty dźwiękowej w BIOS-ie.

f0g3r ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tak podłączyłem prawidłowo…

Jeszcze słyszę cały czas taki szum, lecz prawdopodobnie jest to spowodowane tym, iż mam taki mikrofon…

Nie wiem co zrobić… Dodam, iż mikrofon działa tylko po podpięciu do panelu sterującego, lecz gdy podepnę do samej karty, odmawia posłuszeństwa… Jakby nie działał…

Zastanawiam się, bo na 99% jest to wina ustawień, czy nie mógłby mi ktoś podesłać pliku ze swoimi ustawieniami? Czy są one przechowywane w pliku?

Pozdrawiam :slight_smile: