Echo w sluchawkach

Witam otóż kupiłem słuchawki z micro antila mt377 i gdy gralem w cs’a gracze skarzyli sie na echo postanowilem zrobic testowanie sprzetu i rowniez slyszalem dublujący się mój głos karta dźwiękowa to Realtek HD mam wyłączony mikrofon w ustawieniach dźwięku włączałęm usuwanie echa akustycznego i tłumienie zakłóceń ale dalej siebie w testerze słyszę czy jest na to jakiś sposób? ;/

W panelu sterownika:

Mikrofon -> Głośność odtwarzania -> ustaw na 0.

Jeśli to nie pomoże,to:

Panel Sterowania -> Sprzęt i Dźwięk -> Zarządzaj urządzeniami audio -> Nagrywanie -> Microphone -> Właściwości -> Nasłuchiwanie -> odznaczasz “nasłuchuj tego urządzenia”.

A gdzie znajdę panel sterownika micro? A i u mnie nie ma sprzęt i dźwięk mam jedynie Dźwięki i urządzenia audio wrazie co mam xp home basic

Jeśli zainstalowałeś sterowniki Realtek’a (HD Audio), to w pasku systemowym jest taki pomarańczowy głośniczek.

O to mi chodziło. Pewnie tam ustawiałeś opcje tłumienia echa i zakłóceń.

U mnie wygląda to tak:

http://img15.imageshack.us/img15/5734/p … wanied.png

Drugi sposób dotyczył Windows 7, ale jest to osobna wersja problemu. Mam nadzieję, że sposób 1. pomoże.

Nie wiem czemu jak tak zrobilem teraz mówią że echo z gry i trzaskanie slychac jak temu zaradzic? Tzn chce cos powiedziec a slychac echo z gry i trzaskanie… a sluchawki sa bardzo cicho wiec watpie zeby docieralo do micro ze sluchawek a jesli juz to nie tak zeby mnie zagluszac… zostaje jeszcze opcja wymiany ;/