Echo w Steel Sound 5h v2 USB 7.1

Tak jak w temacie, mam zainstalowane sterowniki Sound Card Driver 1.1 i nie wiem co i jak przestawić, żeby zlikwidować to echo. Może ktoś coś poradzić ??

Nie wiem sprzęt mam w miarę dobry i mam Windows’a XP + SP2,

P.S. Instalując te nowsze sterowniki (2.0) podczas włączania PC nie może być karta dźwiękowa połączona pod USB, bo mi się komputer restartuje :[. Robiłem aktualizacje sterowników od PG i USB ale nic nie pomogło. Wie może ktoś o co chodzi ?

Też mam steel soundy, ale masz na myśli echo kiedy odtwarzasz jakiś dźwięk (mp3)? Bo ja miałem coś w stylu, że poprostu mikrofonu nie wyciszyłem i miałem taki śmieszny pogłos…

Tzn. przy muzyce tak bardzo nie jest to słyszalne, ale podczas grania np w CS ze słuchawek wydobywa się dźwięk jak bym był w jakimś małym pomieszczenie(łazience, jakimś kanele) chodź w programie jest ustawione na Generic. Nie mam pojęcia co się dzieje.

Dobra już wiem o co chodzi. Ja tak miałem, kiedy instalowałem nowsze sterowniki ze słuchawek ściągnięte z neta. Także porada, abyś odinstalował obecne sterowniki do słuchawek i zainstalował te dołączone wraz z płytą.

Robiłem już tak i nic nie pomogło, czy mógł by mi ktoś konkretnie napisać jak należy poustawiać w sterownikach od karty dźwiękowej, żeby nie było echa ?