Edimax ar-7084ga Widzi go laptop a nie pobiera danych


(Dariusznowakowski5) #1

Witam mam taki ruter który używam pod tp, niestety laptopy widzą go ale nie da się połączyć pokazuje brak zabezpieczeń. Rachunek zapłacony :slight_smile: i na innym ruterze działa. Proszę o pomoc.

 

dodaje pomocnicze plik...


(struart) #2

Jak nie da się połączyć jak jesteś połączony :stuck_out_tongue: tylko nie masz internetu, a to osobna kwestia jest :stuck_out_tongue:

Brak zabezpieczeń jest dlatego, że ich w routerze nie ustawiłeś :stuck_out_tongue:

Internetu nie masz bo pewnie routera w ogóle po stronie WAN nie konfigurowałeś.

 

Wytłumacz dokładnie jak masz to podłączone(co do czego przez co i dlaczego) i pokaż konfigurację routera :stuck_out_tongue:


(roobal) #3

pannowak5 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza. Na forum piszemy w języku polskim, proszę więc uzupełnić w poście znaki interpunkcyjne (post jest zwyczajnie nieczytelny).

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.


(Dariusznowakowski5) #4

Kolego na innym ruterze śmiga aż miło, więc mam internet. Więc nic nie pomogłeś.

 

Rotechera nie mogę skonfigurować bo jak wpisuje numer ip w przeglądarkę nić się nie dzieje płyty ze sterownikami brak. Mam podłączony normalnie przewodem od telefonu operator tp do 10mb. Sąsiedzi też maja w tp i mają livebox i łapie jego zasię i śmiga ta grze, i pokazuje 3 razy większą prędkość niż u mnie a ma też do 10mb.


(struart) #5

Zresetuj router do fabrycznych ustawień następnie połącz się z nim kablem. Czy teraz można wejść na stronę konfiguracyjną?

Podłącz kabel z netem do portu WAN. I pokaż status połączenia WAN na routerze.


(roobal) #6

No sorry kolego, ale jak miał Ci pomóc jak nie podałeś żadnych konkretnych informacji. Nawet na tych zrzutach nie ma niczego konkretnego. Tak poza tym na forum masz galerię, a także możliwość załączania grafik do postów, skorzystaj z tego zanim zmusisz kogoś na tracenie czasu na pobieranie plików tylko po to, aby je przejrzeć.

Na jaki IP próbujesz się logować? Podłącz się do routera i podaj wynik polecenia ipconfig /all. Zanim podasz nam tu wynik tego polecenie, koniecznie zapoznaj się z tym tematem :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html