Edimax ar-7084ga Widzi go laptop a nie pobiera danych

Witam mam taki ruter który używam pod tp, niestety laptopy widzą go ale nie da się połączyć pokazuje brak zabezpieczeń. Rachunek zapłacony :slight_smile: i na innym ruterze działa. Proszę o pomoc.

http://przeklej.org/file/vCNISE/1.jpg

http://przeklej.org/file/7Wc3YG/2.jpg

http://przeklej.org/file/YMktUF/3.jpg

http://przeklej.org/file/LwyZRt/4.jpg

http://przeklej.org/file/lfcdu0/5.jpg

 

dodaje pomocnicze plik…

Jak nie da się połączyć jak jesteś połączony :stuck_out_tongue: tylko nie masz internetu, a to osobna kwestia jest :stuck_out_tongue:

Brak zabezpieczeń jest dlatego, że ich w routerze nie ustawiłeś :stuck_out_tongue:

Internetu nie masz bo pewnie routera w ogóle po stronie WAN nie konfigurowałeś.

 

Wytłumacz dokładnie jak masz to podłączone(co do czego przez co i dlaczego) i pokaż konfigurację routera :stuck_out_tongue:

pannowak5 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza. Na forum piszemy w języku polskim, proszę więc uzupełnić w poście znaki interpunkcyjne (post jest zwyczajnie nieczytelny).

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.

Kolego na innym ruterze śmiga aż miło, więc mam internet. Więc nic nie pomogłeś.

 

Rotechera nie mogę skonfigurować bo jak wpisuje numer ip w przeglądarkę nić się nie dzieje płyty ze sterownikami brak. Mam podłączony normalnie przewodem od telefonu operator tp do 10mb. Sąsiedzi też maja w tp i mają livebox i łapie jego zasię i śmiga ta grze, i pokazuje 3 razy większą prędkość niż u mnie a ma też do 10mb.

Zresetuj router do fabrycznych ustawień następnie połącz się z nim kablem. Czy teraz można wejść na stronę konfiguracyjną?

Podłącz kabel z netem do portu WAN. I pokaż status połączenia WAN na routerze.

No sorry kolego, ale jak miał Ci pomóc jak nie podałeś żadnych konkretnych informacji. Nawet na tych zrzutach nie ma niczego konkretnego. Tak poza tym na forum masz galerię, a także możliwość załączania grafik do postów, skorzystaj z tego zanim zmusisz kogoś na tracenie czasu na pobieranie plików tylko po to, aby je przejrzeć.

Na jaki IP próbujesz się logować? Podłącz się do routera i podaj wynik polecenia ipconfig /all. Zanim podasz nam tu wynik tego polecenie, koniecznie zapoznaj się z tym tematem :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html