eDonkey zostawia jakies syfy

mam kilka pytan i problemow szukalem troche po innych wiadomosciach ale nie znalazlem. Odinstalowalem eDonkey2000 na rzecz eMule i w logu istnieje jeszcze zapis z eDonkey,a nie ma eMule (chodzi mi o autostart, gdyz w ustawieniach programu jest ustawiona ta opcja a faktycznie sie nie uruchamia przy starcie systemu - podejrzewam ze to sprawka adwatcha ale moze sie myle). Jest jeszcze mala kosmetyczna sprawa typu nieaktywny przycisk przy wyborze strony startowej. Problem ten mam od poczatku instalacji systemu i kaspersky ani adaware nie wskazuja zadnych wirusow.

moj log:

Ściągnij sobie program jv16 powertools http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509 i wyczyść rejestr. To powinno załatwić sprawe.

wylaczylem adwatcha i uruchomilem jeszcze raz system i teraz juz eMule odpala sie przy starcie ale uprzednio adwatch chociaz nieaktywny pytal sie czy zezwolic na autostart eMule :smiley: w takim razie chodzi mi juz tylko o to czy usuwac ten wpis z eDonkey i moze mala podpowiedz z tym nieaktywnym przyciskiem ( jak widac na logu jakos mi sie udalo ustawic stronke startowa jako onet chociaz nie wiem jak to zrobilem )

Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Detale >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe, zrób tak jeżeli nie używasz innych języków przy pisaniu

Myślę że tu nie bedzie potrzeba odpalenia w trybie awryjnym odpal hijack zaznacz tą pozycie i FIX a pózniej recznie usuwasz z dysku. Jednak proponuje Ci zastosować też program jv 16 powertools

AdWatch programu AdAware jest dostepny

jedynie w pełnej, zarejestrowanej wersji.

Temat zamknięty do wyjaśnienia.