Edycja danych strony na facebooku - 'brak administratora'

(Kim402) #1

Cześć, mam problem ze strona społeczności na fejsie. Mianowicie muszę za edytować dane na profilu - stronie ale pod administracja pojawia się napis: "W tej grupie nie został żaden administrator!". Spotkaliście się może z takim problemem i wiecie jak to naprawić?

(Agatonster) #2

mnichu90 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(MartinaNeumayer) #3

To bardzo częsty problem na FB. Niestety przy stronach nie ma możliwości ogarnięcia tego - poza napisaniem do supportu i modleniem się, że coś zrobią.
W grupach natomiast istnieje opcja dodania admina, w przypadku jego braku, ale tylko jeżeli grupa liczy sobie poniżej 500 osób. Powyżej już tej opcji nie ma. I też tylko modły do supportu mogą pomóc, ale szczerze powiem, że są znikome szanse.
Sama mam taki problem z jedną z grup, gdzie admin zniknął - nikt nie wie co się z nim i jego kontem dzieje.
I grupa sobie ot tak wisi bez admina, czy modów.

No chyba, że ktoś tutaj ma jakiś patent/trik na to… to byłabym wdzięczna za podpowiedź :wink:

(MartinaNeumayer) #5

Nie moja wina, że powiadomienia są tak skopane :stuck_out_tongue:
Na pocztę dostałam i z poczty odpisałam.
Gratulacje to tFFórcom silnika tego cudactwa się należą.

A poza tym, kto trzyma w bazie tak stare tematy? Nic dziwnego, że forum chodzi jak kulawa szkapa.
Z takim “mchem” na plecach, też bym miała problem z poruszaniem się :laughing:

(pocolog) #6

To fakt, trzeba uważać, sam się raz dałem złapać na podpowiedziane wykopaliska archeologiczne :wink:

(MartinaNeumayer) #7

Tu jest coś w ogóle nie “halo” z powiadomieniami.
Na przykład… Napisałeś 15 dni temu, a dopiero dziś mi wyskoczyło info o odpowiedzi.
Skopany ten silnik form jest niesamowicie, albo poustawiany przez obsługę byle jak.

(krystian3w) #8

Skopany to jest nawet jakiś serwer ogólny do powiadomień np. hotzlot 2008 dotarł na outlookową pocztę w 2017.

(MartinaNeumayer) #9

heheh nieźle :wink: