Edycja danych strony na facebooku - 'brak administratora'

Cześć, mam problem ze strona społeczności na fejsie. Mianowicie muszę za edytować dane na profilu - stronie ale pod administracja pojawia się napis: “W tej grupie nie został żaden administrator!”. Spotkaliście się może z takim problemem i wiecie jak to naprawić?

mnichu90 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

To bardzo częsty problem na FB. Niestety przy stronach nie ma możliwości ogarnięcia tego - poza napisaniem do supportu i modleniem się, że coś zrobią.
W grupach natomiast istnieje opcja dodania admina, w przypadku jego braku, ale tylko jeżeli grupa liczy sobie poniżej 500 osób. Powyżej już tej opcji nie ma. I też tylko modły do supportu mogą pomóc, ale szczerze powiem, że są znikome szanse.
Sama mam taki problem z jedną z grup, gdzie admin zniknął - nikt nie wie co się z nim i jego kontem dzieje.
I grupa sobie ot tak wisi bez admina, czy modów.

No chyba, że ktoś tutaj ma jakiś patent/trik na to… to byłabym wdzięczna za podpowiedź :wink:

2 polubienia

Nie moja wina, że powiadomienia są tak skopane :stuck_out_tongue:
Na pocztę dostałam i z poczty odpisałam.
Gratulacje to tFFórcom silnika tego cudactwa się należą.

A poza tym, kto trzyma w bazie tak stare tematy? Nic dziwnego, że forum chodzi jak kulawa szkapa.
Z takim “mchem” na plecach, też bym miała problem z poruszaniem się :laughing:

1 polubienie

To fakt, trzeba uważać, sam się raz dałem złapać na podpowiedziane wykopaliska archeologiczne :wink:

Tu jest coś w ogóle nie “halo” z powiadomieniami.
Na przykład… Napisałeś 15 dni temu, a dopiero dziś mi wyskoczyło info o odpowiedzi.
Skopany ten silnik form jest niesamowicie, albo poustawiany przez obsługę byle jak.

Skopany to jest nawet jakiś serwer ogólny do powiadomień np. hotzlot 2008 dotarł na outlookową pocztę w 2017.

heheh nieźle :wink: