Edycja istniejącej strony WWW

Witam,

mam mały problem, otóż pomagam koledze prowadzić stronę w CMS i jest OK.

Dostałem jednak od innego znajomego Nazwę sesji, Nazwę hosta, Login i Hasło z prośbą o pomoc w zmianie szaty graficznej strony, a nie mam pojęcia jak się tam zalogować. Nie wiem jak mam się dostać do edycji. Na poprzedniej wystarczy, że wpiszę adres  www.xxxx.pl\ktr i wyskakuje mi okno do logowania, a tu ??? nie wiem. Ktoś może podpowiedzieć gdzie czego szukać? Dzięki.

Na  tak postawione zapytanie potrafi udzielić tylko wróżka …

 

Na  jakim  serwerze postawiona jest ta  strona, kto ją  hostuje ??

 

Dane  do logowania masz zapewne  do  serwera FTP i możesz się tam dostać przez odpowiednio  skonfigurowanego klienta FTP np w Total Commander.

Nie mam zielonego pojęcia, też myślałem że to pójdzie przez FTP, ale nie udało mi się, może pójdzie przez TC??

Jeśli nie udało się zalogować to upewniłbym się:

 

  • czy loguję się na odpowiedniej stronie (jeśli przez www). Każdy CMS jak mniemam to jest, może mieć inną ścieżkę do logowania (dla Wordpressa jest to www.adres.pl/wp-admin, ale na innym będzie inaczej, to logiczne)

 

  • niezależnie www czy stacjonarną aplikację, to czy dane logowania są prawidłowe

o to samo zapytałem i czekam na odpowiedź, jak coś się uda bądź nie, to dam znać

 

Facio podał złe hasło!

 

Temat można zamknąć.