Edycja Kolekcjonerska - Problem z jakością

Witam!

 

Otóż niedawno zakupiłem Buccaneer Edition gry Assassin’s Creed IV, która była w okazyjnej cenie (160zł z przesyłką). Po rozpakowaniu i złożeniu figurki do kupy, okazało się, że jest ona trochę gorszej jakości (gorsze malowanie) niż te, które ludzie pokazują w swoich unboxing’ach. Dodatkowo na płycie ze ściezką dźwiękową nazwy utworów jak i obrazek główny, który wyświetlał się w WMP są z Assassin’s Creed: Revelations.

 

Czy trafiłem ja jakąś gorszą serię, czy jak? o.0

Napisz do Ubi podaj screeny. Może ci wymienią

 

Jakoś nie bardzo mi się chce w to wierzyć, jednakże figurka nie jest aż tak zła, ale patrząc na to co inni mają, to jednak niezmak pozostaje. :C

Z edycjami kolekcjonerskimi już tak jest że czasami otrzymuje się produkt wybrakowany. Już tak kiedyś było z EK Wiedźmina 2 - z figurką “popiersiem” Geralta. Też większość z nich była gorszych jakości, a Ci co powalczyli o wymianę otrzymali poprawione :slight_smile:

 

Pisałem do nich w tej sprawie i jednak nie ma takiej opcji. No nic, pozostaje mi żyć z taką figurką. :wink:

Jakoś przeżyjesz… A tą edycję kolekcjonerską kupowałeś ze sprawdzonego źródła czy z jakiś “ciemnych stron Internetu”?

 

Powiedział bym, że z ze sprawdzonego źródła - sklep ma 98% pozytywnych opini na ceneo, poza tym wcześniej kupiłem u nich Batmana: AO i wszystko było ok. Pytałem się również czy oni mogli by mi wymienić tą figurkę , no i niestety nie mogą - dostają oryginalnie zapakowane pudła od producenta i nie mają wpływu na to co jest w środku.