Edycja płyt instalacyjnych Windows 7 od Sony Vaio

Witam,

Posiadam oryginalną 7 od Sony, zakupiona razem z laptopem, jednak denerwują mnie te programy które instalują się razem z dwoma DVD recovery, którymi instaluje system i jak każdy z was posiadam swój zestaw sprawdzonych programów.

Dlatego moje pytanie czy da się te płyty edytować lub przynajmniej wyciągnąć obraz windowsa 7 z tych płyt??

Odrazu mówię że ściągnięcie iso win7 i wpisanie klucza od mojej wersji nie działa :confused:

Z góry dzięki za odp

pozdrawiam

Klucz wpisywałeś podczas instalacji systemu? Jeśli tak, to nie wpisuj go wtedy, tylko zainstaluj swoją wersje Windows 7 np. Home Premium (pole, w którym trzeba wpisać klucz w czasie instalacji zostaw puste i kliknij ‘Dalej’), a swój klucz wpisujesz dopiero po zainstalowaniu, kiedy będziesz go aktywował.

zrób tak jak pisze poprzednik , ja wczoraj zrobiłem w końcu upgrade visty do 7 na kompie mojej dziewczyny a że upgrade był w języku angielskim to tak jak TY ściągnąłem z torentów czystą instalke po polsku i wczoraj po formacie zrobiłem nową instalacje z użyciem klucza z naklejki która była na kopercie z płytą którą mi toshiba przysłała mało tego ten cały upgrade by i tak nie wypalił jakbym go zrobił tak jak to było napisane w instrukcji ponieważ na drugiej płycie gdzie były niby sterowniki i całe badziewie zamulające kompa od producenta nie było mojego modelu komputera do wyboru…

hmm…no właśnie chodzi o to że nie zadziałało tak ani tak jak piszecie.

Jak wpisałem go podczas instalacji to wyskoczył komunikat że serial jest zły…no to mówie sobie, że zostawie to miejsce i kontynuuje instalacje, a klucz wpisze w windowsie…jednak tam też windows wyskoczył mi z takim samym komunikacie, więc nie wiem o co mu chodzi…

a może to wna wersji instalki win7 ?? co o tym myślicie?

Może instalujesz Windowsa w nieodpowiedniej wersji, np. od Sony dostałeś wersję Professional a instalujesz Home Premium.