Edycja sklepu - szablon Nozama Lite

Muszę zrobić sklep internetowy, oparłem go, jak sugerowaliście, na wordpressie, doinstalowałem wtyczkę woocommerce, oraz wtyczkę smart slider, wybrałem szablon Nozama Lite. Problemem jest napis pod logo- nie jest na środku loga, slider jest obniżony od menu granatowego ok. 50-80px.Proszę o pomoc. Nie znam php, trochę css, ale chyba nie na tyle, żeby edytować szablon. Pomóżcie - http://pila-gaming-zone.cba.pl/

Po prostu wyśrodkuj tekst jeżeli szablon jest edytowalny lub dodaj styl typu

.site-logo{
text-align: center;
}
.site-tagline{
text-align: center;
}

Niestety, ten kod już próbowałem, nie działa.

Rozwiązanie nie jest idealne, ale jest poprawne. Więc najprawdopodobniej robisz coś źle.

Prawdopodobnie zmodyfikował linię 995 zamiast 987 w arkuszu stylów.

Jak ma słabszą specyficzność (specificity) to może tak, jak równe lub większą to raczej bez znaczenia.

No jest. Jak sądzicie, podpowiedzcie mi, na górze tego szablonu może powinien być jakiś rysunek, albo jakieś hasło, no i sądzę, że ten slider musi być podciągnięty wyżej do menu. Co otym sądzicie.Macie jakieś pomysły?

.site-logo {

text-align: center;
font-size: 34px;
margin: 0;

font-weight: 700;
line-height: 1;
}

.site-tagline {

text-align: center;
font-size: 14px;
margin: 0;
color: #00A8DE;

Nie będę zakładał nowego wątku, cały czas “walczę” z szablonem Nozama Lite. Chciałbym umieścić, po drugiej stronie logo firmy , marki komputerów, które modernizuje w sprzęt gamingowy. Proszę Was o pomoc, w którym miejscu wstawić kod w szablonie, aby mniej więcej zrobić coś takiego