Edycja szablonu WP - zmiana ikonki

witam… w menu bocznym o nazwie NAJNOWSZE WPISY poikazują mi się tytuły najnowszych wpisów a obok każdego tytułu znajduje sie również mała ikonka piłki…jak mogę zmienić tą ikonkę na inną…szukałem w style.css i znalazłem wiersz gdzie użyta jest ta ikonka, zmieniłem nazwe tego obrazka na link do mojego(wcześniej załadowanego do biblioteki) i niestety nie pokazuję mi nowej a nawet stara ikonka znika…gdzie mogę znaleźć jakiś wiersz który odpowiada za to?category.php,comments.php,footer.php,functions.php,header.php,featured-cats.php,follow.php,images.php,slide.php,themeoptions.php,timthumb.php,wp-pagenavi.php,index.php,page.php,searchform.php,sidebar.php,single.php,style.css

w tym wierszu próbowałem podmienić ale nie wyszło…:frowning:

.side-widget a, .side-widget a:visited {

  color: #4f4e4e;

  background: url(images/ball.png) no-repeat scroll 2px 2px;

  padding-left: 20px;

  text-transform: lowercase;

Nie zmieniaj w css, tylko podmień plik (na taki o tej samej nazwie i rozszerzeniu)

ale gdzie mam podmienić te pliki?

na ftp w folderze zawierającym używany theme w którym masz folder images

okej wszedłem sobie na ftp do katalogu jednak nie ma tam tak zatytuowanego obrazka jak był na stronie czyli ball.png …jak sprawdzić który z obrazków na ftp to ten na stronie?

Jesteś pewien że to ten folder ? Jeśli na pewno jest to ten właściwy. Wejdź do folderu stylu domyślnego i tam spróbuj zmienić.

sprawdziłem wszystkie te zdjęcia jednak nie ma tam tego którego ja chce zmienić…

Dodane 03.01.2013 (Cz) 17:40

ok znalazłem inny folder i tam znajduje sie ten plik…jak go amm teraz zastąpić nowym?mam opcję EDYTUJ obok obrazka ale wtedy wyswietlaja mi się chińskie znaki w kodzie :slight_smile:

Dodane 03.01.2013 (Cz) 17:56

wszystko poszło ok, usunąłem plik i wgrałem nowy…wszystko działa ! dziękuje

____________________________________________

Dodane 03.01.2013 (Cz) 17:58

a jak mogę dodać reklamę z lewej strony mojego bloga?http://**************

Kolejny taki pomysł zaowocuje warnem.