Edytor HTML


(Kiepas) #1

Mój kuzyn zaczyna tworzyć stronki w HTML'u. Szukam dla niego jakiegoś prostego programu. Ja pracuję w FrontPage ale on musi mieć coś prostszego. Prosze zaproponujcie coś.

Aha, musi to być darmowy program najlepiej w wersji polskiej.


(Ks Kamilp Nr 8) #2
  1. CD2HTML 5.0 beta

  1. Front Page Express i Front Page Express Poradnik

  2. Zobacz jeszcze tu: http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=4404


(boczi) #3

http://www.google.com/search?q=edytory+HTML

Zobacz także Test Edytorów wg KŚ Ekspert przygotowany przeze mnie - ściągnij

Polecam Pajączka :mrgreen:


(Monczkin) #4

zajaczek - po polsku, łatwy do opanowania, darmowy (jak by nie patrzeć chwilę trzeba poświęcić na poznanie programu, tak jak każdego innego), choc uważam, że na początek FrontPage jest ok., a że po angielsku - są podręczniki do niego więc to nie jest wielki problem


(Kiepas) #5

przekaże kuzynowi te propozycje i powiadomi was o efektach.


(system) #6

Może jeszcze to:


(system) #7

Zabrzmiało to tak, jakby FrontPage miałby być jakimś niewiadomo jak trudnym cudem do obsługi... :stuck_out_tongue: :twisted: Dla mnie to jeden z PROSTSZYCH edytorów www - jak ktoś nie chce i nie umie, to po prostu nie skorzysta z jego bardziej zaawansowanych opcji... Tam tworzenie strony, dzięki technice WYSIWYG, niewiele odbiega trudnością od pisania dokumentu w Wordzie...

PS. Z darmowych, polskich, to Zajączek... Poza tym ostatnio podajrze Golden Finger pisał coś o KS Niezbędniku, gdzie do kupienia za mniej niż 10zł była profesjonalna wersja Pajączka (podajrze 2001) - może jeszcze dałoby się to gdzieś w kioskach odnaleźć - jak nie, to zawsze można zamówić ten numer z archiwum wydawnictwa - wiem, że KŚ takie coś prowadziło kiedyś - teraz zapewne także.


(boczi) #8

Dla ścisłości:

Profesjonalna wersja Pajączka dostępna jest w KŚ Ekspert , który jest dwumiesięcznikiem. Także będzie w sprzedaży do lipca.