Edytor z autouzupełnianiem xhtmla

Piszę pewną stronę internetową w notepad++, jednak muszę jeden z działów przenieść z poprzedniej wersji tej strony. Chcę, żeby była w 100% zgodna z xhtml1.1 i do tej pory nie było większych problemów. Jednak w tym dziale jest kilkadziesiąt list czyli kilka tysięcy tagów , większość oczywiście nie jest domknięta. Da się to zrobić jakoś automatycznie? Gdyby żaden nie był domknięty, to wymyśliłbym coś w n++, jednak część jest i to jakoś… losowo :expressionless: Czy istnieje program (nawet nie musi być darmowy) który potrafi w miarę inteligentnie uzupełniać xhtml?

Może dasz przykład jak to wyglądają te teksty do uzupełniania to być może coś się wykombinuje.

  1. tekst
  2. tekst
  3. tekst
  4. tekst
  5. tekst
  6. tekst
    [/code]

Aptana Studio sobie nawet radzi, tylko muszę ją jakoś przekonać do zrozumienia jęz. polskiego w utf-8 -.-

Gdyby to były linki lub jakikolwiek znacznik, to możliwe, że bym na to wpadł, ale niestety, goły tekst. W każdym razie już sobie poradziłem, w aptanie uruchomiłem html tidy który wszystko sam zrobił. Zostawił niestety krzaki zmiast liter PL mimo ustawionego dobrego kodowania, jednak krzaki szybko zamieniłem w notepadzie i już validator zamiast kilku tys błędów pokazuje 20 z którymi zaraz się uporam :lol:

Po co tak kombinować? Przecież w notepad++ też można skorzystać z tidy!

Jak by ktoś nie wiedział, to TextFX > TextFX HTML Tidy > Tidy (most recentHTMLTIDY.CFG)