Efektowna prezentacja...bez Flasha (?)

Witam!

Chciałbym (w sumie muszę) zrobić efektowną prezntację. Zależy mi przede wszystkim na płynnych przejściach, multimedialnym zapeleczu i miłym dla oka, profeslonalnym wyglądzie. Wiem, iż za pomocą Flasha można osiągnąć takie ciekawe efekty, jednak czy isnieje konkurencyjny program przeznaczony tylko i wyłącznie do tworzenia prezentacji o podobnym stopniu zaawansowania??? (Oczywsicie PowerPoint odpada :slight_smile: )

Nie musi być to komercyjna aplikacja, ważne są dla mnie możliwości, które mogłaby oferować oraz prostote (jako-taką) obsługi…

Najlepiej by gotową prezentacje zapisać w pliku .swf, jednak inny format także może być…

Prosze o pomoc, z góry dziekuje!

P.S Jezeli podobny post pojawił się, serdecznie przepraszam…widocznie nie zauwazylem go… :frowning:

Pozdrawiam

Jest coś takiego jak MS photoStory:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1637&t=60

Co prawda nie jest to szczyt techniki jednak moich nauczycieli udało mi się nim oczarować :mrgreen:

Ale to wciąż nie to… :frowning:

Pokaz slajdów nie robi już takiego wrażenia…

Chodziłoby mi głownie o to by, mieć coś w rodzaju menu (takie jak np. są w filmach na DVD) i miec tam pare odnosnikow (działów) i wchodzić do nich, a tam byłyby dane informacje…