Ehh ten Win7 i Outlock Express i IE - pytania i gadania ZAPR

Witam,

Zacznę od irytującego problemu z pocztą, który tam się wybija w innych postach ale nie o to mi kaman co innym…

Miałem XP na starym laptopie no i pora przyszła na nowego (przy okazji odradzam ten nieudany zakup Toshiba Satellite pro s500-11t nawet blue nie ma czego nie dojrzałem batt trzyma 2h a nie 4 jak pisali i usb niewygodny rozkład przy dvd zamiast po lewej gdzie pusto i mało rożnych gniazd np brak pcmia)

no ale to nie o to chodzi więc miałem XP i Outlook Express co był świetnym programem który wywalili z win7 - gratuluję tłumokom! stary laptop mi wysiadł ale zrobiłem sobie kopię zawczasu wszystkich folderów poczty i iafy teraz mam win7 i załamane ręce brak klienta po OE - mozilla thunderbird powiadają tylko jak ja mam teraz te katalogi niby importować?? już kij o iaf się zrobi ale maile… jest opcja zabawy w VirtualPC i tam wsadzić kopię z OE i zainstalować thundera+zrobić import i export - zna ktoś może łatwiejszy sposób ? jak mam zrobić import z OE jak go nie ma w win7 lub nawet z drugiego kompa co ma XP - jakiś ten import wypaczony jest w thunderze…

Walka była o IE a nie OE coś im się walnęło i zostawili ludzi na lodzie bo nawet nie ma instalki OE pod WIN7 nic tylko kretynizm.

Nic tylko lenistwo z Twojej strony. W 7 nie ma już OE, ale za to jest jego następca, a nazywa się… Poczta Systemu Windows.

" jakiś ten import wypaczony jest w thunderze…" - Otwierasz importuj–>wybierasz co–>ustawienia/właśnie to/–>wybierasz Oulook Express–>wybierasz katalog z OE /w środku pliki z rozszerzeniem dbx/ i importujesz --> W Thunderbird 3.1.2 znajdujesz katalog Zaimportowane Outlook Express. I już.

poczta systemu … klikam i nic sie nie uruchamia a system świeżutki i z tego co oblookalem to nawet nie było programu tylko jakiś plik nie wiadomo po co który nie miał żadnego działania.

A drugi kolega mi podpowiedział :slight_smile: wiem, że jest import ale ja zaznaczone miałem wszystko i jak brałem dalej to było wybierz z i nic poza tym się nie wyświetlało a jak wziąłem tylko maile to dopiero pokazał się wybór… i tu był myk :slight_smile: