EHZWY is compressed. Nie mam pojęcia co zrobić

Witam Wszystkich,

Pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że założyłem dobry wątek ponieważ odpowiedzi na mój problem nie moge znaleźć ani w google ani w forumowej wyszukiwarce (szukałem też na elektrodzie). Do sedna. Wczoraj zapuściłem w celu zwolnienia miejsca na dysku kompresję plików. Dzisiaj rano po uruchomieniu kompa dostaje komunikat EHZWY is compressed i pod spodem To restart press alt+ctrl+delete. Pomyślałem sobie wejdę w tryb awaryjny i może tak się uda (moja płyta główna GA-M52LT-D3) ale sie przeliczyłem ponieważ płyta nie odpowiada na żadne komendy tzn: F4, F5, F8. Wyłączyłem na mojej płycie Support Legacy bo moja klawiatura jest na ps2 więc miałem nadzieję, że to coś pomoże, ale klawiatura przestała reagować zupełnie. Przedtem próbowałem zapuścić też z płytki od windowsa 7 opcji naprawiania komputera ale w ogóle nie mogę dojść do tego menu (co podejrzewam jest związane z tym, że nie mogłem wejść w konsole przejścia w tryb awaryjny). Był bym wdzięczny za wszelką pomoc bo nie uśmiecha mi się formatować kompa. Pozdrawiam Maćko z Poznańca

Udało mi się wejść w opcję napraw komputer z płyty windows 7 i tam poszukam jakichś rozwiązań. Przy okazji szukania rozwiązania mojego problemu natknąłem się na innym forum z dwoma podobnymi problemami. Oszczędzę innym konieczności szukania i daje linki:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto … ight=&sid=

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto … ?t=1778796

Przecież komunikat jasno mówi, co jest nie tak - plik EHZWY jest skompresowany i przez to Windows nie może go odczytać i co za tym idzie nie jest w stranie uruchomić się. Co prawda tyczy się bootmagr, ale wydaje mi się, że metoda postępowania jest taka sama jak dla bootmgr: http://www.fixitpc.pl/topic/1237-rozwia … otowaniem/.

Jeżeli nie posiadasz płyty instalacyjnej, możesz pobrać obraz iso WinPe ze strony: http://digiex.net/downloads/download-ce … -disc.html. Ewentualnie możesz jeszcze spróbować przywracania systemu i jeżeli to nic nie da, będziesz zmuszony odpalić jakiś live cd, albo polecieć do kogoś z twardzielem żeby przekopiować najważniejsze rzeczy i przeinstalować system, bo po mojemu nic więcej tutaj się nie wymyśli.

Już poradziłem sobie. Po kliknięciu w opcje Napraw komputer zamiast kliknąć w next kliknąłem załaduj sterowniki i zdekompresowałem dysk c pomogło temat do zamknięcia