Eimi w telewizji :)

(tomekb) #1

Nie wiem czy wiecie, ale @eimi był dzisiaj w telewizji śniadaniowej i mówił o cyberbezpieczeństwie w kontekście ostatniego wycieku danych ze szpitala.

Tu jest nagranie:

Macie jakieś uwagi? Będziemy takie rzeczy realizować częściej, wszelkie uwagi się przydadzą :slight_smile:

(pocolog) #2

Nie ma tego na jakimś normalnym playerze? Bo to mi coś nie działa…

(Bogdan_G) #3

Nie działa dzięki reklamom.

Mi, pomimo wyłączenia blokowania na tej stronie, ciągle krzyczy że mam włączonego blockera i nie chce nic wyświetlić. Trudno, przeżyję bez tego.

(pocolog) #5

Tomek chyba poprawił już link bo teraz działa, ale ublocka nie chce mi się zdejmować więc będę musiał jakoś przeżyć bez oglądania tego :smiley:

(Madafaker) #6

Taaa…od 17:13 minuty…no i gdzie są te “owczarki”…

(lordjahu) #7

I to szalone tło … mamy drugiego celebrytę :slight_smile:

(darek719) #8

Ja zawsze otwieram w trybie “incognito” w chrome i działa :slight_smile:

(bachus) #9

@tomekb Tomek, teraz modne jest ‘strimowanie’, może jakiś #krzysiekmagical ? #dymy za ‘donejty’? Za 3zł Krzysiek wsadza palca w wentylator od zasilacza? Za “cel” (np. 500zł) wsadza co innego?

Ostatnio przez przypadek trafiłem na jakiś zbiór filmików takich od jednego YT-bera. Myślałem, że nic mnie w internetach nie zaskoczy, ale jednak - dwóch chłopaczków o aparycji i elowencji “Sebixa”, jeden za te ‘donejty’ wsadzał głowę do wiadra z farbą. “Dżizus, co ja paczę”.

(tomekb) #10

(Bogdan_G) #11

Eimi wyjaśnił, że zabrakło owczarków, a informatycy są do kupienia. To stado owiec nie zabezpieczyło się. Wilki zaatakowały, a przypadkiem ktoś dostał się do systemu i stąd wyciek.
Zastanawiam się nad sławą w telewizji i argumentacją. Treści nie kupuję, a wygląd odjazdowy… ech, ech, ech. Nie mieli iobit malware fightera.
A psik! mam alergię :wink:

(pocolog) #12

Mógł eimi wypromować forum przy tej okazji :wink:
Przecież ktoś by tutaj tamtemu informatykowi na pewno doradził jak ustawić hasło na ftp :laughing:

(djfoxer) #13

Hehehe, a może mieli w szpitalu zainstalowany Windows 10 Bloatfree Edition :stuck_out_tongue: ? Hmm? :smiley:

(eimi) #14

Raczej Windows 2003 Genuine Masakra :smiley:

(BloodyEyes) #15

Niestety nie jestem w stanie obejrzeć, bo mam zainstalowanego uBlocka.
Nawet jeżeli go wyłączyłam, to w dalszym ciągu nie da rady obejrzeć.

Jestem jednak przekonana, że było PRO :wink:

(pocolog) #16

Spróbuj drugi link od Tomka, ten z FB.

(Bogdan_G) #17

Ś-wirus WP nie pozwoli oglądnąć, a nawet pobrać. W slimie, to da się, choć słaba jakość.
https://mega.nz/#!dbpwFIQD!nTNa5XTROArrlT3atL1tGU65Nt0_2xzVM5ba8m7Pdng
Eimi jest od 17 minuty

(Dimatheus) #18

Hej,

No nieźle, nieźle. Znam ludzi, co w telewizji występuję. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Pangrys) #19

Problem z eimi jest taki, że tańczy ze wzrokiem i nie skupia się na kamerze. :slight_smile: Trochę to dziwnie wygląda . Sama wypowiedź, pierwsza klasa, tu eimi wyszedł dużo lepiej niż drugi zaproszony gość .

(Fizyda) #20

O czym ten drugi Pan mówi? Za pomocą numeru konta i numeru pesel mogę zrobić na kogoś zakupy :D. Jedyne czego nie można temu Panu odmówić to tego że zna piękne określenia :D.