Eimi w telewizji :)

Nie wiem czy wiecie, ale @eimi był dzisiaj w telewizji śniadaniowej i mówił o cyberbezpieczeństwie w kontekście ostatniego wycieku danych ze szpitala.

Tu jest nagranie:

Macie jakieś uwagi? Będziemy takie rzeczy realizować częściej, wszelkie uwagi się przydadzą :slight_smile:

2 polubienia

Nie ma tego na jakimś normalnym playerze? Bo to mi coś nie działa…

Nie działa dzięki reklamom.

Mi, pomimo wyłączenia blokowania na tej stronie, ciągle krzyczy że mam włączonego blockera i nie chce nic wyświetlić. Trudno, przeżyję bez tego.

1 polubienie

Tomek chyba poprawił już link bo teraz działa, ale ublocka nie chce mi się zdejmować więc będę musiał jakoś przeżyć bez oglądania tego :smiley:

Taaa…od 17:13 minuty…no i gdzie są te “owczarki”…

I to szalone tło … mamy drugiego celebrytę :slight_smile:

Ja zawsze otwieram w trybie “incognito” w chrome i działa :slight_smile:

@tomekb Tomek, teraz modne jest ‘strimowanie’, może jakiś #krzysiekmagical ? #dymy za ‘donejty’? Za 3zł Krzysiek wsadza palca w wentylator od zasilacza? Za “cel” (np. 500zł) wsadza co innego?

Ostatnio przez przypadek trafiłem na jakiś zbiór filmików takich od jednego YT-bera. Myślałem, że nic mnie w internetach nie zaskoczy, ale jednak - dwóch chłopaczków o aparycji i elowencji “Sebixa”, jeden za te ‘donejty’ wsadzał głowę do wiadra z farbą. “Dżizus, co ja paczę”.

1 polubienie

Eimi wyjaśnił, że zabrakło owczarków, a informatycy są do kupienia. To stado owiec nie zabezpieczyło się. Wilki zaatakowały, a przypadkiem ktoś dostał się do systemu i stąd wyciek.
Zastanawiam się nad sławą w telewizji i argumentacją. Treści nie kupuję, a wygląd odjazdowy… ech, ech, ech. Nie mieli iobit malware fightera.
A psik! mam alergię :wink:

Mógł eimi wypromować forum przy tej okazji :wink:
Przecież ktoś by tutaj tamtemu informatykowi na pewno doradził jak ustawić hasło na ftp :laughing:

1 polubienie

Hehehe, a może mieli w szpitalu zainstalowany Windows 10 Bloatfree Edition :stuck_out_tongue: ? Hmm? :smiley:

Raczej Windows 2003 Genuine Masakra :smiley:

Niestety nie jestem w stanie obejrzeć, bo mam zainstalowanego uBlocka.
Nawet jeżeli go wyłączyłam, to w dalszym ciągu nie da rady obejrzeć.

Jestem jednak przekonana, że było PRO :wink:

Spróbuj drugi link od Tomka, ten z FB.

Ś-wirus WP nie pozwoli oglądnąć, a nawet pobrać. W slimie, to da się, choć słaba jakość.
https://mega.nz/#!dbpwFIQD!nTNa5XTROArrlT3atL1tGU65Nt0_2xzVM5ba8m7Pdng
Eimi jest od 17 minuty

Hej,

No nieźle, nieźle. Znam ludzi, co w telewizji występuję. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Problem z eimi jest taki, że tańczy ze wzrokiem i nie skupia się na kamerze. :slight_smile: Trochę to dziwnie wygląda . Sama wypowiedź, pierwsza klasa, tu eimi wyszedł dużo lepiej niż drugi zaproszony gość .

1 polubienie

O czym ten drugi Pan mówi? Za pomocą numeru konta i numeru pesel mogę zrobić na kogoś zakupy :D. Jedyne czego nie można temu Panu odmówić to tego że zna piękne określenia :D.

1 polubienie