Ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne z Wifi, do 600zł

Jak w tytule. Przede wszystkim zależy mi na niedużym koszcie eksploatacji (tanie kadridże) i obsłudze WiFi. Druk domowy, ale stosunkowo częsty.

Zobacz Brother DCP-T500W. Ale przekracza trochę twój budżet. Sam mam DCP-T300 i jestem mega zadowolony (nie posiada wifi).

Ja radziłbym kupić Brother J100 za coś około 500zł, jeśli nie boisz się to na allegro możesz za kilkanaście złotych kupić komplet tuszy.

Sam mam Brothera j140W i tusze wyszły mnie ok 10zł za komplet i przez 2 lata drukuje na nich bez żadnych problemów.

Co do sterowników to mój model działa bezbłędnie zarówno na windowsie i linuxie więc z j100 też nie powinno być problemów

Brother Ink Benefit DCP-J105 bardzo dajna i tania używaniu na allegro zamienniki kosztują grosze 10 zł komplec

Jeśli zależy Ci na naprawdę taniej eksploatacji, wybierz model z możliwości samodzielnego uzupełniania tuszy - model Brother DCP-T500w.

Zgadzam się z przedmówcą - najlepszym wyborem będzie Brother DCP-J105 (DCP-J100 nie posiada WiFi), bardzo dobre urządzenie, wydruk wysokiej jakości, ekonomiczny, szybki i stosunkowo cichy. Korzystam z poprzednika, jestem bardzo zadowolony. UW Brothera cechują się wysoka trwałością i bezawaryjnością, czego może dowodzić 3 letnia gwarancja.
Co ważne, do tego urządzenia bez problemu znajdziesz tanie zamienniki dobrej jakości, np Actis , gdzie 15-minilitrowy zbiorniczek kosztuje kilkanaście złotych.

Podpisuję się pod brotherem. Jam mam tą tańszą wersję bez wifi:


i jest świetna. Tusze bardzo tanie