Ekran Jest Ciemny

mam nastepujący problem bo jak uruchamia mi sie system pokasuje sie start wszystko jest dobrze ale po jakis 2 sekundach nagle obraz robi sie ciemniejszy jasnosc w ustawionach mam ustawioną mam na maxa Jest to laptop. wszystko jest ciemniejsze oprócz myszki ona jest taka jasna (biala)(no chodzi mi o ta kursywe czy jak to sie nazywa :P)

bo to tryb oszczędzania energi dziala w Twoim laptopie- zauważ-masz tak tylko jak jest na baterii, a jak jest podłączony do prądu to tego nie ma :slight_smile:

tylko o to chodzi ze nie mam wlaczoną oszczegnosc energi i mam caly czas podlaczony do pradu. wczesniej takie cos mi sie robilo jak taka gre wlaczalem i pozniej wylaczylem to mialem taki opraz i musialem uruchamiac ponownie zeby bylo normalnie

Jaki system??

Jaki model laptopa??

Gdy otwierasz i zamykasz laptop, to czy ponownie istnieje zjawisko 2 sekund normalnego stanu?

windows vista

toshiba P300-150

nie

No to chyba nic tu nie załatwisz. Problem wygląda na związany z hardware, a nie oprogramowaniem. Proponuję oddać do serwisu.

i chyba tak zrobie :frowning:

Podłączam się.

Wczoraj zainstalowałem grę z dp. Ten Mad truck~… gdy chciałem uruchomic, comodo poinformował mnie o wirusie w tej grze, mimo tego ostrzeżenia kontynuowałem, kliknąlem aby otworzyć grę, i co ?

monitor zgasł.

zgrzyt,

Komputer się uruchamia, bios załadowany, ładowanie MS vista, pasek przeleci, czarny ekran

monitor szuka źródła, analog/digital po czym przechodzi w stan uśpienia.

Czy to karta grafiki spalona ? wyjąłem ją, przepiąłem ją do innego sprzętu- działa. Na szczęście zawsze w tle działa program od zdalnego pulpitu. I wiem że to raczej nie jest wina karty graficznej.

Nie wiem co robić. Jakieś rady z waszej strony?

Zaraz postaram się zmienić kartę graficzną, i sprawdzić czy na innej monitor zadziała.

Potem może zmienię monitor, aby sprawdzić czy to wina tego ustrojstwa.

EDYTA

Na dysku c zadomowiły się wirusy, grzyby i pleśnie ;/ Teraz trzeba zwalczyć to.

…co do racjonalności Twych działań, z pierwszego zdania, nie będę się wypowiadał. Sparzyłeś się to i ostrzeżeń COMODO lekceważyć nie będziesz.

druga wyszczególniona część twojej wypowiedzi wskazuję na wykasowanie z systemu karty graficznej. Karta może być dobra, ale system jej nie widzi. Proponuję naprawę systemu za pomocą instalki Visty, a potem wgranie jeszcze raz sterów do karty.

Potem wklej tu na forum loga czy dalej w systemie nie siedzi jakiś syf.

system kartę widzi… pisze nawet że urządzenie działa poprawnie…

EDYTA

po usunięciu sterowników, pulpit się ukazał,

lecz po zainstalowaniu znowu (nowo pobranych - aktualnych) obraz znikł

//warto dodać, że próbowałem wykonać log przy pomocy combofixa, lecz bez powodzenia