Ekran logowania,bootscreen+menadxer zadań problemy

Siemka sory że jeszcze raz to pisze ale źle nazwałęm poprzedniego topicka i go wykasowano.

Mam 3 problemy:

1 po biosie musze wybra albo wlączyc zwyklego win xp albo win xp bootscreena.

  1. Pojawia mi sie ekran logowania i musze w nim wpisać nazwe mojego konta. Szukałem w opcjach konta i nie moge tego znaleźć jak to wyłączyć

  2. Jak nacisne alt+control+delete wyskakuje mi ramka z opcjami np. wyloguj, zamknij system itp i wogóle nie wiem jak to zmienić zeby był zwykły menadzer zadan.

Te wszystkie blędy pojawiły mi sie po zainstalowaniu style xp także odradzam instalacje tego progsa ! prosze o pomoc i z góry wieeeelkie dzięki

podaj zawartość pliku boot.ini start-> uruchom-> C:\boot.ini

start-> uruchom-> control userpasswords2

gdzie odznacz Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwęużytkownika i hasło

start-> uruchom-> control userpasswords

Zmień sposób logoania lub wylogowywania użytkownika

zaznacz Użyj ekranu powitalnego

z tym 1 wogóle nie czaje o co chodzi mi pisze

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional (bootscreen)” /fastdetect /NoExecute=OptIn /KERNEL=kernel1.exe

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /fastdetect /NoExecute=OptIn

i co mam z tym zrobić??

tak musi wygladać:

ten wpis usuń:

Woo dzięki :o chłopie wymiatasz :o z kąd ty wiesz to wszystko :o myślałem ze ja wiem dużo o kompach a ty to woooo i jeszcze troche :o :slight_smile: Total respect 4 you

Złączono Posta : 18.05.2006 (Czw) 11:20

E jest problem nie moge tego wpisu z boot.ini wykasować pisze ze nie można zmienić pliku i zebym sie upewnił czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne :confused: co mam zrobić??

I pisze ze jest tylko do odczytu :frowning: