Ekran logowania

Witajcue, jak wyłączyć ekran logowania, ktory jest mimo że mam 1 uzytkownika :o Stalo sie tak po zainstalowaniu karty graficznej Radeon…

==FaBiAn== zobacz w panelu sterowania >> Konta użytkowników i zmień tam sposób logowania

Wiem, moge zmienić, ale bez ekrany powitanie muszę wcisnąć: OK

A ja chcę żeby bezpośrednio :roll:

Start->Uruchom->Control Userpasswords2->odznaczasz Aby używać tego komputera,użytkownik musi…

Start >> Uruchom >> control userpasswords2

Konta użytkowników >> Użytkownicy >> Zaznacz użytkownika >> wyczyść pole przy

“Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło”

>> Zastosuj >> W oknie “Logowanie Automatyczne” >> wpisz hasło lub Enter >>

potwierdź >> OK

:slight_smile:

Dzieki, dziala.

A teraz jeszcze jedno:

Jak włączę komputer to wyświetlają mi sie 2 systemy

  1. XP Pro - Jak go wykasowac?

  2. XP pro zwykły…

Ten bootscreen to sprawka StyleXP :evil: Z góry dzięki :slight_smile:

==FaBiAn== , musisz wyedytować plik boot.ini, usuwając z niego zbędną ścieżkę do nie działającego systemu.

Więc powiedz gdzie znajduje się ten plik ( w jakim katalogu ) Wyslę go na jakos serwer i mi go wyedytujesz? 8)

==FaBiAn== , Panel Sterowania > System > zakładka Zaawansowane > sekcja uruchamianie i odzyskiwanie Ustawienia > Edytuj.

==FaBiAn== skopiuj zawartość pliku boot.ini i wklej do posta

PS. Swoją drogą to takich tematów było trochę na forum wiec użyj szukajki :stuck_out_tongue:

stasiu_86 dałem że ten ekran ma być 1 sek i juz sie nie pokazuje :slight_smile: PS. Spoko, nie zakladam nowego tematu, zeby nie robic spamu… Dzieckiem neo nie jestem, mam kilka wlasnych (dosc sporych) for… :smiley: