Ekran miga, po czym komputer sie zawiesza

Witam mam taki problem: Gdy uruchamiam komputer to ekran mi co jakiś czas mignie, a od czasu pierwszego mignięcia na komputerze nie da się nic zrobić.Kiedy wyłączam komputer i włączam jeszcze raz mam to samo, pomaga jedynie reset. Co może być przyczyną problemu? Czasem też gdy włącze jakiś filmik, to wyśtwietlaja sie czerwone piksele i też się zawiesza. Co może być przyczyną? Proszę o pomoc.

(Mam nowy dysk od wczoraj) Mam też wrażenie, że komputer troche wolniej chodzi, internet także, sterowniki są poprawne.

Zauważyłem, że dzieje się tak tylko po podłączeniu do internetu i kiedy coś w nim zrobie np: otworze strone w przeglądarce czy na skype coś klikne.Ponad to w sklepie w którym go naprawiali jakiś tydzień temu, wszystko chodziło dobrze, więc mam przeczucie, że to coś z internetem.

Jak myślicie?

spróbuj zrobić większe … częstotliwość oświeżanie ekranu

A jak to sie robi?

Usuwanie migotania monitora (częstotliwość odświeżania)

Migotanie może stanowić problem dotyczący monitorów CRT. Monitory LCD (określane także jak płaskoekranowe) nie wytwarzają migotania.

Migotający monitor CRT może przyczynić się do zmęczenia oczu i bólów głowy. Migotanie można zmniejszyć lub wyeliminować, zwiększając częstotliwość odświeżania ekranu. Częstotliwość odświeżania na poziomie co najmniej 75 Hz na ogół zmniejsza migotanie. (Ponieważ monitory LCD nie wytwarzają migotania, nie wymagają ustawiania wysokich częstotliwości odświeżania). Aby uzyskać więcej informacji dotyczących wyboru najlepszej częstotliwości odświeżania dla danego monitora, zobacz temat Uzyskiwanie najlepszej jakości obrazu na monitorze.

Aby poprawić migotanie:

Kliknij, aby otworzyć aplet Rozdzielczość ekranu.

Kliknij przycisk Ustawienia zaawansowane.

Kliknij kartę Monitor, a następnie w obszarze Częstotliwość odświeżania ekranu kliknij żądaną częstotliwość odświeżania. Dopasowanie monitora chwilę potrwa. Jeśli chcesz zachować zmiany, kliknij przycisk Zastosuj. Jeżeli nie zastosujesz zmian w ciągu 15 sekund, zostaną przywrócone oryginalne ustawienia częstotliwości odświeżania.

Uwagi

W przypadku zauważenia migotania monitora CRT przed zmodyfikowaniem częstotliwości odświeżania może być potrzebna zmiana rozdzielczości ekranu. Im wyższa jest rozdzielczość, tym wyższa powinna być częstotliwość odświeżania, jednak nie każda rozdzielczość ekranu jest zgodna z każdą częstotliwością odświeżania. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Zmienianie rozdzielczości ekranu.

Zmiany częstotliwości odświeżania mają wpływ na wszystkich użytkowników logujących się na komputerze.

Nie zrozumieliśmy się, miga tylko raz, kiedy zrobie coś związanego z internetem. PS: Mam płaski monitor.