Ekran miga przy każdym dużym oknie

Witam.

Laptop Samsung NP350 podłączony do monitora 27" fullHD - przy normalnym ekranie jest to samo, gdy tylko jakieś okno jest większe niż np 800x600px (tak na oko mówię, teraz z takiego piszę gdzieś) to ekran miga na czarno z różną częstotliwością, zazwyczaj raz na sekundę. Jeszcze wczoraj wszystko dobrze działało, a od tamtej pory ani aktualizacji ani zmian przy sterownikach nie robiłem…

Teraz ekran czasem miga, nawet wtedy, keidy żadne okno nie jest otwarte, nawet przy pustym pulpicie…

Zdarza się to co drugie uruchomienie gdzieś

Czyli jakieś uszkodzenie zapewne układu grafiki jak na zewnętrznym monitorze masz ten sam problem. Trzeba jeszcze wyeliminować system zobacz np. w biosie czy też miga.

Temat założyłem w tym dziale, bo jest tak tylko na Windowsie. Na linuksie takich problemów nie mam.

Tak tylko tutaj nie ma wróżek tak nawiasem mówiąc. Nie widzę żeby było wsparcie dla W10 na stronie Samsunga dla Twojego lapka. Spróbuj przeinstalować sterownik grafiki na inny prawdopodobnie Windows Update pobrał sam jakiś sterownik stąd ten problem.