Ekran na biało miga podczas przesuwania jakiegoś okna, podczas klikania myszą w grze

Windows 7 x64

Nvidia JON

Mam najnowsze sterowniki do mojego komputerka. Ten model i stąd drivers. http://www.acer.com/ac/pl/PL/content/support-product/1787?b=1&pn=PT.SCX0C.011

Nvidia experience potwierdził, że mam najnowsze, a acer updater tylko znalazł update acer updatera, więc wyleciał. To zestaw trochę słaby i nawet wyszarzana jest opcja rozwiązywania problemów w zaawansowanych ustawieniach grafiki, żeby ustawić przyspieszenie sprzętowe.

Skąd by znaleźć starszy sterownik grafiki? Nie umiem znaleźć.

Zasilanie z sieci, więc nie chodzi o oszczędność energii, ani takich ustawień.

Problem powstał drugi tydzień temu, gdy easusem partitionem zmniejszyłem partycję systemową. Zyskałem wolnego miejsca 66GB i partycja systemowa OK, a nie ma możliwości utworzenia nowej. Jakieś mikro przerwanie zasilania, czy coś takiego spowodowało, że systemowo w zarządzaniu dyskami, easeusem, czy platnym programem aomei - za chiny nie da się utworzyć trzeciej partycji.

Crystal info pokazuje brak problemów. HDtune - pełny errorscan pokazuje na zielono.

 

Dodam, że - żeby wykluczyć, że coś przestawiłem na panelu nvidia, to wszystkie ustawienia poprzywracałem do domyślnych.