Ekran podczas gry robi się czarny

Witam, problem występuje od kilku dni. Gdy włączam jakąkolwiek grę ekran zaczyna mrugać na czarno, mimo to słyszę muzykę i mogę nawigować myszką, tylko po prostu nic nie widzę. Jeśli zostawię komputer w takim stanie na kilka minut ekran robi się już całkowicie czarny bez żadnych przerw i nie da się skorzystać nawet z alt+f4 albo actrl+alt+delete, trzeba zresetować guzikiem. Co ciekawe ekran zaczyna sprawiać problemy tylko podczas rozgrywki. Główne menu czy filmiki/ loading screeny działają normalnie…do tego dzisiaj nawet korzystanie z internetu powoduje rzadkie i krótkie mrugania, To zupełnie wygląda jak by komputer nagle zmniejszył swoją efektywnosć o 99% i przez to ma problemy z utrzymaniem jakichkolwiek wymagań, a robi się coraz gorzej.
GIGABYTE B85M-D3H
Intel Core i5-4460
AMD Radeon r9 270
zasilacz Corsair Vs550
Windows 10 64-bit
Co zrobiłem :
Zeskanowałem z malwarebytes
Użyłem ccleaner
Oczyściłem komputer z bardzo wielu nieużywanych aplikacji
Zaktualizowałem sterowniki 
Wyczyściłem komputer w środku
poprzyciskałem kable
Przepiąłem kartę graficzną do drugiego wejścia
Przywracałem system do stanu sprzed kilku dni
Nie wiem która część komputera jest odpowiedzialna za ten problem, dołączam zdjęcie z HWinfo, może chodzi o temperaturę czy napięcie…z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu.hs.png

Stawiam na kartę graficzną

Daj screena z HWinfo pod obciążeniem programem typu OCCT testując “Power Supply” .

Tylko obraz sprawia problemy?

Na razie oddałem karte do serwisu, stwierdzili że nie ma z nią najmniejszych problemów, mimo że pożyczyłem inną karte od kolegi i po zamianie wszystko działało jak należy, dam screena gdy odbiorę kartę.
ciąg dalszy:  
Tylko obraz sprawia problemy, nie ma żadnych innych zmian w działaniu komputera.
Gdy włączyłem OCCT testując Power Supply ekran zaczął mrugać na czarno do momentu wyłączenia testu.
Testowałem przez około 7 minut. Czasem ekran działał bez problemu przez jakąś minutę a innym razem był całkowicie czarny przez kolejną minutę…
edit. zostawię test na jakąś godzinę dla lepszych wyników.
edit2. http://imgur.com/a/AOOcQ wynik drugiego skanu który trwał godzinę.

hdd.png