Ekran śmierci w windows7. co to oznacza?

Witam, od jakiegos czasu na moim komputerze pojawia się niebieski ekran. Nie wiem co moze byc tego przyczyną, ponieważ w zasadzie nic nie robiłem. sprzet w miare ok, mysle ze dobry, nic nie zmieniane od roku czasu. Niebieski ekran pojawia się w różnych momentach, bez reguły.

Wygląda on tak: (za pomoca bluescreenview):

1559438d.jpg

Mó sprzęt:

intel Core i5

radeon hd 5470

4gb ram

Podpowiedzcie prosze co jest nie tak, jak mogę sobie z tym poradzić???

Cześć

Czy posiadasz program antywirusowy Avast?

Jeżeli tak wyłącz go tymczasowo bądź odinstaluj i sprawdź czy problem ustąpi.

tak, posiadam avasta. myslisz ze to on moze powodowac takie problemy???. od poczatku mam avasta i nic sie nie działo…

P.S.

a jakiego antywirusa polecacie, takiego ażeby nie zamulał kompa i nie gryzł sie z systemeM???

Polecam użycie wyszukiwarki forumowej (serio, niezła sprawa), problem był już na dobrych programach poruszany i choć nierozwiązany to wyjaśniono że chodzi o Avasta.

No więc zdaje się, że to jest złożony problem z Avastem. Najprawdopodobniej któryś z jego modułów jest uszkodzony. Jak kolega wyżej radził, polecam deinstalację tego antywirusa i zainstalowanie innego na jakiś czas. Żeby ocenić czy problem będzie wracał. Żeby dokładnie usunąć Avasta użyj tego narzędzia.

Problem powinien ustąpić. A odinstalowanie w ten sposób pozwoli na naprawdę nową instalację Avasta.

Poczytaj.

http://support.microsoft.com/kb/980932/pl

To jest twój błąd, zacząłbym od wgrania poprawki.

mishello , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Lekki Microsoft Security Essentials http://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-S … 14628.html

Czasem usuwam syf na forum i wiem, że syf przepuszczają i bezpłatne programy i płatne. Nie ma złotego środka, ale zawsze lepiej mieć program antywirusowy niż nie mieć.

mishello ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.