Ekran smierci


(Dziczek78) #1

od wczoraj pokazuje mi sie niebieski ekran czyli"ekran smierci"co mam robic?niechce robic formata co moge zrobic innego?mam win 2003 serwer

prosze o pomoc! !!


(McDracullo) #2

jaki komunikat?


(Dziczek78) #3

JAKI ?A WIEC MAM KARTE D-LINKA ma łacze radiowe i fakttycznie dziala mi stasznie wolno wyswietla sie komunikat d-link air plus exe.oooo i jeszcze jakis inny jaki to powód?moze stery od karty d-linka wywalilo? lae sie pytalem ,ze to system jest juz zaorany i to niezle!i formata proponowal koles,ale wiem ze format to zalatwe,to potrafi kazdy laik a wiec co moge zrobic?


(McDracullo) #4

No wyskakuje Ci BSOD (Blue Screen Of Death). Na niebieskim ekranie takie białe literki i cyferki tak? Czy mówisz o innym ekranie śmierci :stuck_out_tongue:


(Dziczek78) #5

tak to ten ekran i zauwazylem ten kominikat d-link air plus exe.oooo


(McDracullo) #6

Na początek zmień stery tego urządzenia.

Cały czas czekam na pełny komunikat.


(Docent) #7

Ew. zamiast sterów odinstaluj aplikację D-Linka (lub zmień na najnowszą), bo komunikat sugeruje błąd aplikacji (exe) a nie sterownika. Zobacz czy nie ma większej ilości informacji w Podglądzie zdarzeń (Panel sterowania - Narzędzia administracyjne).


(De Niro) #8

Debugger Windows


(Pliki220) #9

wejdzi w właściwości Mojego Komputera potem do zaawansowane potem i do Ustawienia koło "Uruchamianie i odzyskiwanie" idź nadu odznacz "Automatycznie uruchom ponownie" jak ci się pojawi błąd to nie będzie restartu, poszukaj kodu błędu i w necie np. na microsoft poszukaj o tym błędzie albo na google.