Ekran w laptopie psuje sie - paski na ekranie

Witam, borykam się z pewnym problemem, który bardzo utrudnił mi życie. Otóż kiedy pracuje na laptopie zdarza się, że wyskakuje coś takiego:

081.jpg (tapeta jest niebieska)

Pomaga tylko reset laptopa, problem pojawia się np. kiedy przeglądam internet, piszę coś. Natomiast gdy gram w gry to ten problem nigdy się nie pojawił. Czasem ekran wywala co chwile czasem wcale. Nie wiem co zrobić, czyżby to była wina taśmy?

Laptop Acer Aspire 7736ZG

Nie wiem o jakich paskach piszesz, żadnych tu nie widzę. I tak, podejrzewam że zanik obrazu podczas gdy podświetlenie nadal jest, to wina taśmy. Pisząc klepiesz w klawiaturę co powoduje rozłączenie.

Niestety nie mogę zrobić bardziej wyraźnego zdjęcia ale widzę paski jasno i ciemno niebieskie. Na fotce tego nie widać.

Cześć

Prawdopodobnie jest tak jak pisze Paranienormalny. Czy laptop jest na gwarancji? Jeżeli tak oddaj go do serwisu. Jeżeli nie możesz pokusić się o samodzielną naprawę.

Nie jest na gwarancji. Spróbuje kupić taśmę do mojego modelu i sam to zamontować.

Zanim kupisz taśmę, sprawdź najpierw czy się po prostu nie wypięła z gniazda :wink: