Ekskluzywny iPhone 12

Też się tak zawsze czuję, jak kupuję gadżet za cenę statystycznego polskiego samochodu :wink:

Jakimi wy samochodami jeździcie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aktualnie czuję się mocno zmieszany. Obsługa tego smartfona wydaje mi się trudniejsza niż komputera. Co chwila jakaś aktualizacja, co uruhamiam aplikację to pytanie o kolejną aktualizację, każda się pyta o jakieś dostępy, kalendarz mi się pyta czy może mieć dostęp do kontaktów. Ja nie wiem czy może ale kliknąlem że może. I dobrze bo nagle pojawiła mi się historia połaczeń której wcześniej nie było. Masa opcji a gdzie się nie wejdzie to pytania o dostęp, zezwolenia o lokalizację itp. Ja wiem, ze tak się dzieje tylko w początkowej fazie jak smartfon już się “mnie nauczy”. Ale na ten moment obsługa tego jest przerażająca. :wink:

Android ma to samo przy pierwszych uruchomieniach aplikacji itp. Ale płuc jadem to takie łatwe i proste.

Ludzie chcieli mieć większą kontrolę nad uprawnieniami, domagali się tego, więc Android z wydania na wydanie wprowadzał coraz więcej elementów, do których można kontrolować dostęp. Efekt z nowym telefonem dokładnie taki jak opisujesz. Bez obaw, za kilka dni pytania przejdą do historii ale fakt, że zaraz po kupnie są lekko wkurzające.

1 polubienie