Eksplorator Windows - brak odpowiedzi

Witam . Pisze tu z nadzieją na pomoc w rozwiązaniu problemu jak w tytule. A mianowicie podczas korzystania z napędu cd/dvd wiesza mi się eksplorator (,system ) - dzieje się to po nagrywaniu bądź to filmu bądź to obrazu. Próby otworzenia zawartości takiego dysku nie powodzą się po wsunięciu płyty albo wskazanie jest , że dysk jest pusty , długo się wczytuje i w końcu wiesza eksplorator do póki nie wyjmę płyty. Menedżer urządzeń wskazuje , że sterowniki są ok więc już nie wiem o co biega :frowning: Liczę na rychłą odpowiedź najlepiej wraz z rozwiązaniem :smiley: Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi i wasz czas. Nie wspomniałem używam atroburne lite. Może to tn program ma wpływ na to?

Burn Aware Free też nagra iso czy płytkę startową, nie słyszałem, żeby komuś zaszkodził, a astroburn już wielu ludziom napsuł. O ile wiele odinstalowywałeś, to użyj JetClean, jako najlepszy czyściciel starych wpisów, ścieżek dostępu i w ogóle. Zobaczysz, jak Win7 przyspieszy. Astroburn odinstaluj, najlepiej geek uninstallerem portable, a jak programik zawoła o restart, to kliknij, że nie. Poczekaj, aż geek usunie foldery, ustawienia i wpisy i będzie cacy. Jakby astro się buntował, to geek usunie go siłą. Po polsku, malutki, akurat na pulpit. Poprawka JetClean i wtedy rób restart. Potem dopiero po usunięciu konfliktu jest sens instalowania wywalonych sterowników.

Dzięki odinstalowałem , a iso nagrałem wbudowanym programem w windowsie :lol: do czyszczenia używam CClener’a a do odinstalowywania RevoUnistaller . Myślę, że oba te programiki razem dobrze dbają o mój system… :smiley:

Ccleaner, po deinstalacji jakiegoś programu więcej znajdzie zbędnych plików niż JetClean, ale ten drugi dużo więcej znajdzie wadliwych i pozostawionych wpisów, a i błędów aplikacji też trochę po użyciu Ccleanera. JetClean na dwóch systemach działa mi od roku bezkonfliktowo, tworzy logi. Revo jest dobry. Po Revo też znajduję resztki i wpisy. Poczytaj pod JetClean w DP opinie użytkowników.